23:41 Булеца відзначається у воротах "Олімпіка" (ВІДЕО) | |
Ужгородський півзахисник відкрив лік своїм голам у 2021 році.
![]() Гості у другому таймі зуміли провести дві результативні атаки. На 53-ій хвлині після подачі зі стандарту і скидки від Дугласа захисник донеччан Драме зрізав шкіряного у свої ворота. А на 88-ій хвилині Булеца потужно пробив у лівий кут із 19 метрів і закріпив перемогу свого клубу. Команда Ігора Йовічевіча здобула другу перемогу підряд і потроху віддаляється від зони вильоту. Для Булеци це лише другий гол у чемпіонаті. Загалом у сезоні за 13 матчів він забив три м'ячі і віддав стільки ж гольових передач. "Олімпік" - "Дніпро-1" 0:2 Голи: Драме, 50 (авт.), Булеца, 88 | |
|
Всього коментарів: 0 | |