Головна » Усі публікації » на Закарпатті » IV міжнародний дитячий турнір "Carpathia CUP". День третій (Результати, розклад, фото)
21:10
IV міжнародний дитячий турнір "Carpathia CUP". День третій (Результати, розклад, фото)
Пропонуємо Вашій увазі результати третього дня ігор міжнародного дитячого турніру "Carpathia CUP"

IV міжнародний дитячий турнір 23 серпня, юні футболісти продовжили змагатись у групах, і під вечір визначили хто за які місця буде боротися в останній день змагань. Практично у всіх вікових категоріях закарпатські команди продовжують боротьбу за найвищі нагороди. 

ФОТОРЕПОРТАЖ з турніру дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.

До вашої уваги результати ігор та розклад на наступний ігровий день.





IV Міжнародний турнір
«Carpathia cup»
2005 р.н.

 
Група А (стадіон «Авангард»)
 
  І В Н П Голи Очки Місце
1 «Bozsik Akademia» Niregyhaza 5 2 2 1   8 3
2 «Zinedine» Ужгород 5 2 1 2   7 4
3 «Діназ» Вишгород 5 2 0 3   6 5
4 ДЮСФШ Ніжин 5 3 0 1   9 2
5 «Закарпаття» 5 4 1 0   13 1
6 ФК «Львів-2» 5 0 0 5   0 6
 
Дата Час Поле Гра Результат
1 21.08 9.00 3 «Zinedine» Ужгород - «Діназ» Вишгород 3:2
2 21.08 10.30 3 «Zinedine» Ужгород - ДЮСФШ Ніжин 1:2
3 21.08 12.00 3 «Діназ» Вишгород - ДЮСФШ Ніжин 0:3
4 21.08 14.00 3 ФК «Львів-2» - «Закарпаття» 1:9
5 21.08 15.30 3 «BozsikAkademia»Niregyhaza - «Закарпаття» 2:2
6 21.08 17.00 3 «BozsikAkademia»Niregyhaza - ФК «Львів-2» 5:0
7 22.08 9.00 3 «Zinedine» Ужгород - «Закарпаття» 1:2
8 22.08 10.30 3 «Zinedine» Ужгород - «BozsikAkademia»Niregyhaza 3:3
9 22.08 12.00 3 «Діназ» Вишгород - «BozsikAkademia»Niregyhaza 1:0
10 22.08 13.30 3 «Діназ» Вишгород – ФК «Львів-2» 1:0
11 22.08 15.00 3 ДЮСФШ Ніжин - «Закарпаття» 0:4
12 22.08 16.30 3 ДЮСФШ Ніжин - ФК «Львів-2» 2:1
13 23.08 9.30 3 «Zinedine» Ужгород – ФК «Львів-2» 1:0
14 23.08 10.30 3 «BozsikAkademia»Niregyhaza - ДЮСФШ Ніжин 1:0
15 23.08 12.00 3 «Діназ» Вишгород – «Закарпаття» 0:2
 
  
Група B (стадіон «Авангард»)
 
  І В Н П Голи Очки Місце
1 «Верес» Рівне 5 3 0 2   9 3
2 MFK «Zemplin» Міхаловце 5 3 1 1   10 2
3 ФК «Мункач» 5 4 0 1   12 1
4 ДЮСШ Самбір 5 3 1 1   7 4
5 СДЮСШОР-2 Ужгород 5 1 2 2   5 5
6 «Чорноморець-2» Одеса 5 0 0 5   0 6
 
Дата Час Поле Гра Результат
1 21.08 9.30 3 ФК «Мункач»- СДЮСШОР-2 Ужгород 2:1
2 21.08 11.00 3 ФК «Мункач»  - «Чорноморець-2» Одеса 8:0
3 21.08 12.30 3 СДЮСШОР-2 Ужгород - «Чорноморець-2» Одеса 5:2
4 21.08 14.30 3 ДЮСШ Самбір – MFK «Zemplin» Міхаловце 0:2
5 21.08 16.00 3 «Верес» Рівне - MFK «Zemplin» Міхаловце 1:5
6 21.08 17.30 3 «Верес» Рівне - ДЮСШ Самбір 2:1
7 22.08 9.30 3 ФК «Мункач» - «Верес» Рівне 2:1
8 22.08 11.00 3 ФК «Мункач» - MFK «Zemplin» Міхаловце 2:0
9 22.08 12.30 3 «MFK «Zemplin» Міхаловце – СДЮСШОР-2 Ужгород 0:0
10 22.08 14.00 3 СДЮСШОР-2 Ужгород – ДЮСШ Самбір 0:0
11 22.08 15.30 3 ДЮСШ Самбір - «Чорноморець-2» Одеса 4:1
12 22.08 17.00 3 «Верес» Рівне - «Чорноморець-2» Одеса 8:0
13 22.08 11.00 3 MFK «Zemplin» Міхаловце - «Чорноморець-2» Одеса 3:0
14 22.08 12.30 3 «Верес» Рівне – СДЮСШОР-2 Ужгород 3:0
15 23.08 13.30 3 ФК «Мункач» - ДЮСШ Самбір 0:1
 
 
Група С (стадіон «Авангард»)
 
  І В Н П Голи Очки Місце
1 СДЮСШОР Ужгород 5 5 0 0   15 1
2 ФК «Львів» 5 4 0 1   12 2
3 «Чорноморець» Одеса 5 0 0 5   0 6
4 FC«Canya» Чаня 5 2 1 2   7 3
5 «Чемпіон» Тернопіль 5 2 0 3   6 4
6 «Верес-2» Рівне 5 1 1 3   4 5
 
Дата Час Поле Гра Результат
1 21.08 10.00 3 СДЮСШОР Ужгород – «Чемпіон» Тернопіль 3:2
2 21.08 11.30 3 СДЮСШОР Ужгород - «Чорноморець» Одеса 8:0
3 21.08 13.00 3 «Чорноморець» Одеса - «Чемпіон» Тернопіль 1:2
4 21.08 15.00 3 ФК «Львів» - FC«Canya» Чаня 7:0
5 21.08 16.30 3 «Верес-2» Рівне - FC«Canya» Чаня 2:2
6 21.08 18.00 3 ФК «Львів» - «Верес-2» Рівне 6:0
7 22.08 10.00 3 СДЮСШОР Ужгород - «Верес-2» Рівне 6:1
8 22.08 11.30 3 СДЮСШОР Ужгород - FC«Canya» Чаня 5:0
9 22.08 13.00 3 FC«Canya» Чаня - «Чемпіон» Тернопіль 1:0
10 22.08 14.30 3 «Чемпіон» Тернопіль – ФК «Львів» 0:2
11 22.08 16.00 3 «Чорноморець» Одеса - ФК «Львів» 0:2
12 22.08 17.30 3 «Верес-2» Рівне - «Чорноморець» Одеса 3:0
13 23.08 10.00 3 СДЮСШОР Ужгород – ФК «Львів» 1:0
14 23.08 11.30 3 FC«Canya» Чаня - «Чорноморець» Одеса 2:1
15 23.08 13.00 3 «Чемпіон» Тернопіль - «Верес-2» Рівне 1:0
 
 

IV Міжнародний турнір
«Carpathia cup»
2006 р.н.

 
Група А (стадіон «Авангард»)
 
  І В Н П Голи Очки Місце
1 «Чорноморець» Одеса 6 6 0 0   18 1
2 СДЮСШОР Ужгород 6 4 1 1   13 2
3 MFK «Zemplin» Міхаловце 6 1 0 5   3 7
4 «Верес» Рівне 6 1 1 4   4 6
5 «Фаворит» Бориспіль 6 3 0 3   9 3
6 «Діназ» Вишгород 6 3 0 3   9 4
7 «Атлет-2» Київ 6 1 2 3   5 5
 
Дата Час Поле Гра Результат
1 21.08 9.00 1 «Чорноморець» Одеса - «Діназ» Вишгород 5:0
2 21.08 10.00 1 «Атлет-2» Київ - «Діназ» Вишгород 0:1
3 21.08 11.00 1 «Чорноморець» Одеса - «Атлет-2» Київ 3:0
4 21.08 12.00 1 СДЮСШОР Ужгород - «Фаворит» Бориспіль 6:0
5 21.08 13.30 1 «Фаворит» Бориспіль - «Верес» Рівне  
6 21.08 15.00 1 MFK «Zemplin» Міхаловце - «Верес» Рівне 3:2
7 21.08 16.30 1 MFK «Zemplin» Міхаловце - СДЮСШОР Ужгород 1:3
8 22.08 9.00 1 «Чорноморець» Одеса - «Верес» Рівне 4:1
9 22.08 10.00 1 «Верес» Рівне - «Діназ» Вишгород 0:2
10 22.08 11.30 1 «Чорноморець» Одеса - MFK «Zemplin» Міхаловце 5:0
11 22.08 13.00 1 СДЮСШОР Ужгород - «Діназ» Вишгород 5:1
12 22.08 14.30 1 «Діназ» Вишгород - «Фаворит» Бориспіль 0:1
13 22.08 16.00 1 «Атлет-2» Київ - «Фаворит» Бориспіль 0:1
14 22.08 17.00 1 «Атлет-2» Київ - СДЮСШОР Ужгород 0:0
15 23.08 9.00 1 «Чорноморець» Одеса - «Фаворит» Бориспіль 7:0
16 23.08 10.30 1 «Чорноморець» Одеса - СДЮСШОР Ужгород 4:1
17 23.08 12.00 1 «Фаворит» Бориспіль - MFK «Zemplin» Міхаловце 3:0
18 23.08 14.00 1 MFK «Zemplin» Міхаловце - «Діназ» Вишгород 0:3
19 23.08 14.30 1 «Атлет-2» Київ - «Верес» Рівне 0:0
20 23.08 15.30 1 «Атлет-2» Київ - MFK «Zemplin» Міхаловце 3:0
21 23.08 16.00 1 СДЮСШОР Ужгород - «Верес» Рівне 4:0
 
 
Група B (стадіон «Авангард»)
 
  І В Н П Голи Очки Місце
1 «Bozsik Akademia» Niregyhaza 5 1 1 3   4 5
2 «Атлет» Київ 5 4 0 1   12 1
3 ФК «Мункач» 5 3 0 2   9 3
4 «Олімп» Ужгород 5 3 1 1   10 2
5 ДЮСШ Самбір - - - - - -- -
6 «Чорноморець-2» Одеса 5 3 0 2   9 4
7 ДЮСШ-15-2 Київ 5 0 0 5   0 6
 
Дата Час Поле Гра Результат
1 21.08 9.30 1 «Чорноморець-2» Одеса - ФК «Мункач» 0:1
2 21.08 10.30 1 «Атлет» Київ - ФК «Мункач» 3:1
3 21.08 11.30 1 «Чорноморець-2» Одеса - «Атлет» Київ 0:1
4 21.08 13.00 1 «Олімп» Ужгород - ДЮСШ-15-2 Київ 4:1
5 21.08 14.00 1 ДЮСШ Самбір – ДЮСШ-15-2 Київ -
6 21.08 16.00 1 «BozsikAkademia»Niregyhaza - ДЮСШ Самбір -
7 21.08 17.30 1 «BozsikAkademia»Niregyhaza - «Олімп» Ужгород 1:1
8 22.08 9.30 1 «Чорноморець-2» Одеса - ДЮСШ-15-2 Київ 5:0
9 22.08 10.30 1 ДЮСШ-15-2 Київ - «BozsikAkademia»Niregyhaza 0:5
10 22.08 12.00 1 «Чорноморець-2» Одеса - «BozsikAkademia»Niregyhaza 1:0
11 22.08 15.30 1 «Атлет» Київ - «Олімп» Ужгород 0:1
12 22.08 16.30 1 ФК «Мункач» - ДЮСШ Самбір -
13 22.08 17.30 1 «Атлет» Київ - ДЮСШ Самбір -
14 22.08 18.00 1 ФК «Мункач» - «Олімп» Ужгород 0:5
15 23.08 9.30 1 «Чорноморець-2» Одеса - «Олімп» Ужгород 2:0
16 23.08 11.00 1 «Чорноморець-2» Одеса - ДЮСШ Самбір -
17 23.08 12.30 1 «Олімп» Ужгород - ДЮСШ Самбір -
18 23.08 13.30 1 ДЮСШ-15-2 Київ - «Атлет» Київ 0:5
19 23.08 15.00 1 «Атлет» Київ - «BozsikAkademia»Niregyhaza 3:0
20 23.08 16.30 1 ФК «Мункач» - «BozsikAkademia»Niregyhaza 3:0
21 23.08 18.00 1 ФК «Мункач» - ДЮСШ-15-2 Київ 2:0
 
 
Група С (стадіон «Авангард»)
 
  І В Н П Голи Очки Місце
1 «Буковина» Чернівці 5 4 1 0   13 2
2 «Фаворит» Великий Березний 5 1 1 3   4 5
3 ДЮСШ-15 Київ 5 4 1 0   13 1
4 «Zinedine» Ужгород 5 3 0 2   9 3
5 FC «Tatran» Пряшів 5 0 0 5   0 6
6 «Varda» Кішварда 5 1 1 3   4 4
7 «Верес-2» Рівне - - - - - - -
 
Дата Час Поле Гра Результат
1 21.08 11.00 4 «Буковина» Чернівці - «Zinedine» Ужгород 4:1
2 21.08 12.30 1 «Zinedine» Ужгород - ДЮСШ-15 Київ 1:3
3 21.08 14.30 1 ДЮСШ-15 Київ - «Верес-2» Рівне -
4 21.08 15.30 1 «Буковина» Чернівці - FC «Tatran» Пряшів 1:0
5 21.08 17.00 1 FC «Tatran» Пряшів - «Фаворит» Великий Березний 0:2
6 22.08 9.30 4 «Varda» Кішварда - «Верес-2» Рівне -
7 22.08 10.30 4 «Буковина» Чернівці - «Фаворит» Великий Березний 2:0
8 22.08 11.00 1 ДЮСШ-15 Київ - «Varda» Кішварда 3:0
9 22.08 12.30 1 ДЮСШ-15 Київ - «Фаворит» Великий Березний 3:0
10 22.08 12.30 4 «Varda» Кішварда - «Zinedine» Ужгород 1:2
11 22.08 13.30 1 FC «Tatran» Пряшів - «Верес-2» Рівне -
12 22.08 14.00 1 «Varda» Кішварда - «Фаворит» Великий Березний 0:0
13 22.08 15.00 1 FC «Tatran» Пряшів - «Zinedine» Ужгород 0:3
14 23.08 10.00 1 «Буковина» Чернівці  - «Varda» Кішварда 1:0
15 23.08 11.30 1 «Varda» Кішварда - FC «Tatran» Пряшів 4:1
16 23.08 13.00 1 FC «Tatran» Пряшів - ДЮСШ-15 Київ 0:4
17 23.08 14.30 4 «Zinedine» Ужгород - «Верес-2» Рівне -
18 23.08 15.30 4 «Верес-2» Рівне - «Фаворит» Великий Березний -
19 23.08 17.00 1 ДЮСШ-15 Київ - «Буковина» Чернівці  1:1
20 23.08 17.30 1 «Zinedine» Ужгород - «Фаворит» Великий Березний 3:1
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 2482 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 Богдан  
0
Про суддівство вже переконались минулого року.В мене син 2008 року,його команда грала в фіналі проти "Зорі" Київської ( здається).Так половину нашої команди викликали як на допит з свідоцтвами про народження( допит тривав по 15хв. без участі батьків). А в команді противника повиходили діти 2006-2007-2008 років. Навіщо таке робити? це ж діти і їм потім тяжко пояснити чому одним можна, а другим ні.

2 meibox  
0
І зовсім не однізакарпатці в переможцях на турнірі - не треба дезінформувати)))Серед переможців
в різних вікових категоріях і київська Чайка, одеський Чорноморець, Київські
Атлет та ДЮСШ-15, Карпати Львів та Чемпіон Тернопіль.
          Але
суддівство і справді під великим знаком питання: судді з комітету арбітрів
м.Ужгорода(так зазначено в програмці турніру) носять блакитні футболочки школи
"Зінедін"?)
          Як би не
було, турнір молодий і є надія на те, що зауваження будуть почуті та наступного
року знову нас буде чекати "Carpathia Cup" організований,
справедливий та чесний як з боку учасників так і з боку організаторів.
    Вболівайте за футбол та підтримуйте своїх дітей.

1 Ярослав  
0
Даремна трата часу а, не турнір! Який рік підряд одні і ті самі "переможці". Суддя підсуджує страшно, тому і не дивно що переможці одні закарпатці. Там кубки вже напевно заздалегідь підписані. З таким підходом ваш турнір втратив сенс на будь яке існування!
Питання: А чому ви на інших турнірах задніх пасете?
"zinedine" ДО ЗУСТРІЧІ НА СПРАВЖНІХ ТУРНІРАХ!!!!

الاسم *:
Email *:
كود *: