Головна » Усі публікації » Інтерв'ю » Іван Шанта: "Ставку робили на витривалість і тактичну підготовку "
17:13
Іван Шанта: "Ставку робили на витривалість і тактичну підготовку "
Студент відділення журналістики Богдан Зілінець взяв інтерв’ю у головного тренера ФК "Ужгород" Івана Шанти.

Іван Шанта: – Що стало передумо­вою Вашого призначення на посаду головного тренера ФК «Ужгород»? 

– У кінці січня зателефонував президент клубу Андрій Андріїв і запропонував очолити команду. Пропозиція мені сподобалася. 

– Важко було віднайти спільну мову з гравцями, які мають значний досвід висту­пів на високому рівні? 

– Ні, у цьому питанні проблем не виникало ні в мене, ні у футболістів. Я знав, куди йду, із ким доведеться працювати. Ставку під час тренувань робили на витривалість, воднораз достатньо часу приділяли й тактичній підготовці та різним додатковим комплексам вправ. 

– Під час невдалих ігор у яке русло прагнули спрямува­ти негативну енергію? 

– Намагався стримувати себе, не дозволяв «вириватися» емоціям назовні. Матчі знімали на відео, після кожної гри аналізува­ли помилки, тактичні перебудови в ході поєдинку. Таким чином потріб­ну інформацію прагнули донести футболістам, щоб менше помилок припускалися в майбутньому. 

– Ви працюєте в УжНУ. Чи залучали до колективу студентів? 

– Так, до складу команди при­вів шість молодих гравців: Євгена Добровольського й Станіслава Ко­тьо (факультет здоров’я людини), Олександра Бако (географічний), Романа Білінського (математич­ний), Еріка Гречку (факультет між­народної політики, менеджменту та бізнесу). Хлопці влилися в ритм та стиль гри, добре діяли на полі у такий спосіб гідно захищали й честь університету. 

– Яке завдання стави­ло перед Вами керівництво на початку сезону? 

– Закріпитися в першій п’ятірці. Із часом команда почала показувати хороші результати, ми виграли зимову першість, Кубок області й не збиралися зупинятися на досягнутому. Ставили перед собою дедалі вищу планку, тобто здобувати перемогу в кожному матчі. І в такому шаленому ритмі провели сезон та досягли бажаного результату – посіли перше місце. 

– Що відчували після останньої гри чемпіонату зі «Спартакусом», коли команда здобула титул переможця? 

– У вирішальному матчі дуже хвилювалися, адже заявили дале­ко не основний склад через ряд дискваліфікованих і травмованих гравців. Однак не підвели футбо­лісти з лави запасних. А після фі­нального свистка переповнювали тільки позитивні емоції, які просто виривалися з грудей (сміється). 

– Чи планує клуб спробу­вати себе на вищому рівні, приміром, у другій лізі? 

– Поки невідомо, адже ще не було предметної зустрічі з прези­дентом. Із часом визначимось, які завдання будуть на новий сезон.
Богдан Зілінець
 
Категорія: Інтерв'ю | Переглядів: 1014 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Віола  
0
Іван Федорович - великий молодець! Як і вся команда! Шкода тільки, що напевне на слідуючий рік цієї команди ( в такому складі Гегедош, Реплюк, Куделко, Лютнянський....) не буде :(((

الاسم *:
Email *:
كود *: