Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Іван Шіц:"Дотепер жодного документа з ФФУ ми не отримали"
20:43
Іван Шіц:"Дотепер жодного документа з ФФУ ми не отримали"
Генеральний директор ФК «Говерла» Іван Шіц розяснив ситуацію, яка склалася після поєдинку з "Олімпіком".

Іван Шіц:
Довкола рішення КДК ФФУ щодо  відсторонення гравця «Говерли» Віталійса Ягодніскіса та тренера Олексія Величка і несвоєчасного інформування працівниками ФФУ про це рішення  ужгородський клуб  виникло багато запитань. Щоб розвіяти туман клубна прес-служба звернулася за коментарем до генерального директора ФК «Говерла» Івана Шіца.
 
-  До сьогоднішнього дня (6 квітня), - розпочав розмову гендир «Говерли», - клуб не отримав жодного офіційного документу від КДК ФФУ. Більше того, особисто ще 4 квітня направив офіційного листа на адресу ФФУ та Прем’єр-ліги щодо роз’яснень висловлювань представників цих органів по рішенню КДК ФФУ. Зокрема, найбільше обурило інтерв’ю відповідального секретаря КДК ФФУ Ігоря Грищенка про те, що наші працівники вимикають факс, щоб не отримувати документи. Вчергове заявляю, що висловлювання пана І.Грищенка не відповідають дійсності, і взагалі як він міг робити такі безпідставні  звинувачення на адресу нашого клубу. Адже в той же день наша канцелярія отримала факсом три листа від ФК «Карпати» (Львів), факс працював, але жодного, повторюся, жодного документа з ФФУ ми не отримали, ані факсом, ані на клубну електронну скриньку. Також у мене постійно увімкнений телефон, але чомусь зі мною ніхто не зв’язався з приводу цієї ситуації ані з ФФУ, ані з Прем’єр-ліги. Та й дивує досить пізнє засідання КДК, яке проводилося в день старту 20-го туру Ліги Парі-матч (1 квітня, п’ятниця). Цього ж дня поєдинок проводили молодіжні склади «Говерли» та «Олімпіка», тож тренери могли випустити на цей двобій дискваліфікованого гравця В.Ягодніскіса, навіть не підозрюючи, щодо можливого його відсторонення на наступні три поєдинки. Окрім того, КДК ФФУ ще напередодні розгляду цих питань не повідомив клуб про дату та час розгляду вказаних питань і його члени приймали рішення без участі представників ФК "Говерла".

- Цікаво, ви отримали відповідь на ваше офіційне звернення щодо поянень своїх коментарів представника КДК ФФУ?

- Ще 4 квітня мав розмову з І.Грищенком щодо нашого звернення, на що той відповів «Ми готуємо вам відповідь». До сьогодні (6 квітня) ми так її і не отримали. А 5 квітня біля 12-ї години в клуб зателефонувала працівник ФФУ Тетяна Храмцова й попросила вибачення, що праівник ФФУ помилково відправив документи по дискваліфікації гравця та тренера не на офіційну електронну скриньку клубу, а на адресу особистої поштової скриньки головного бухгалетра  клубу, яка в той час була на лікарняному.
 
Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 740 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Шони  
0
Іване ти брехач не дури людей ту кашу ти заварив ,так само як пообіцявис Грозному заявити людей заднім числом.Та розказуєш що дотепер немає жодного документа з ФФУ а офіційний сайт це не є документом тіпа ти не читав його перед ігорю .Починає вже тошнити від тебе і твоєі роботи йди вже гуси пасти ,та никому не чеши что фотбалі знаєш дашто

الاسم *:
Email *:
كود *: