Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Іванов: "Зараз неможливо провести реєстрацію та заявку гравців для "Говерли""
08:58
Іванов: "Зараз неможливо провести реєстрацію та заявку гравців для "Говерли""
Генеральний директор УПЛ прокоментував інформацію про те, що "Говерла" намагається обійти заборону по реєстрації нових гравців.

Іванов: Генеральний директор прем'єр-ліги Петро Іванов прокоментував інформацію про те, що «Говерла» намагається обійти заборону на реєстрацію нових гравців, заявивши їх заднім числом.

- Ми отримали пакет документів, наданий футбольним клубом «Говерла» для реєстрації ряду нових футболістів. Ми зробили офіційний запит в ФФУ про можливу процедуру їх заявки, але Федерація чітко дала нам зрозуміти - зараз неможливо провести реєстрацію та заявку зазначених гравців. Які інші футболісти зараз готуються «Говерлою» - я не знаю. Я теж чув, що фігурують і Мартищук, і ще хтось, але не більше...

- Мартищук, Щедраков, Єлісєєв, Гегедош, Озарків і Валєєв - це ті люди, які були в попередньому пакеті документів від «Говерли»?

- Я по пам'яті не згадаю перелік всіх футболістів, які там були. Але не стану заперечувати, від ФК Говерла є побажання додати собі в заявку нових гравців. Вони вважають, що вони мають рацію в даній ситуації. Але в даному контексті рішення за ФФУ. Ми ж не маємо повноважень, з урахуванням видачі паспорта футболіста федерацією. В даному питанні Прем'єр-ліга керувалася і керується приписами ФФУ.

- В теорії, «Говерла» дійсно могла підписати цих футболістів до заборони ФІФА, але не реєструвати?

- Теоретично - звичайно. Як така, реєстрація в ФФУ могла бути. Але потрібно розуміти, що є цілий комплекс чинників. Кожного футболіста потрібно розглядати окремо і в контексті того, чи був у нього чинний контракт з іншим клубом і чи дійсно вони укладали попередні угоди, як і належить, за півроку до кінця. Є ще цілий ряд нюансів, тому мені складно сказати так «відразу», не маючи матеріалів на руках. Але, в принципі, згідно з листом, підписаним Денисом Лутюком, на сьогоднішній день «Говерла» не має права здійснювати реєстрацію та заявку нових футболістів. Хоча я не виключаю, що, в контексті вивчення всіх фактів і матеріалів, може бути прийнято інше рішення. Зараз же констатуємо те, що є.

- Період реєстрації нових футболістів і заявки їх для участі в УПЛ вже закритий, вірно?

- Так. Можлива заявка тільки вільних агентів.

- І в такому випадку, навіть якщо «Говерла» підписала цих футболістів влітку на повноцінний контракт, клуб все одно не може їх заявити жодним чином?

- Так. Але у нас є вища інстанція, яка може сказати, що такий випадок може стати винятком, - сказав Іванов.
Нагадаємо, 6 жовтня 2015 року ФІФА на рік заборонила «Говерлі» реєструвати нових футболістів через борги перед колишніми гравцями. У лютому 2016 року ФФУ наклала ще одну заборона. Проте «Говерла» дозаявила шістьох футболістів на весняну частину УПЛ.
Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 817 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: