09:03 "Карпати" В. Коропець чемпіон благодійного турніру Мукачівщини | |
Завершились фінальні матчі за третє та перше місця Відкритого благодійного турніру-чемпіонату Мукачівщини з міні футболу на підтримку ЗСУ.
![]() А далі настала черга відзначати «винуватців». Подяками за обслуговування матчів було нагороджено арбітрів: Руслан Проценко, Сергій Гузинець, Вадим Шварц та Ігор Граб. Всі учасники благодійного турніру були відзначені дипломами «за участь у Відкритому благодійному турнірі-чемпіонаті Мукачівщини з міні-футболу на підтримку ЗСУ». Свою заслужену подяку отримав гравець команди КАРПАТИ (Чинадієво) Кирил Йовбак «за дотримання принципів футбольної етики та чесної гри», який у півфінальному матчі, після спірного рішення арбітра про призначення пенальті, щоб уникнути суперечок - навмисно пробив повз ворота. Відзначили й кращих гравців турніру-чемпіонату за номінаціями… Кращий воротар: Станіслав Данканич (ЧЕРЬОМУШКИ / Мукачево) Кращий бомбардир: Юрій Зварич (М-СІТІ / Мукачево) Найперспективніший гравець: Сідун Мар’ян-Юліан (ЗНЯЦЬОВО) Найцінніший гравець: Сергій Мадяр(ВОЛОВЕЦЬ) Найкращий гравець турніру: Генріх Мкртичян (БЕРКУТ / Мукачево) І звичайно, нагороди чекали на команди-призерів: чемпіона - КАРПАТИ (В. Коропець), срібні призери – БЕРКУТ (Мукачево) і бронзові призери – КАРПАТИ (Чинадієво). Всі призери та кращі гравці також отримали подарунки від мукачівської пивоварні HEMING. Гра за 3 місце КАРПАТИ (Чинадієво) – ДОРОБРАТОВО 4:1 Голи: 7’ Кучінка Михайло, 22’ Хайнас Віталій, 40’ Сінкін Юрій, 49’ Чубірко Василь - 6’ Бабич Володимир. Вилучення: 32’Першаков Віталій Ром (ДОРОБРАТОВО - за друге попередження в матчі). Фінал БЕРКУТ (Мукачево) – КАРПАТИ (В. Коропець) 1:1* (по пенальті 3:4) Голи: 21’ Мельник Вадим - 6’ Бубряк Юрій. Пенальті: 1. Мкртичян Генріх -, 2. Орос Сергій +, 3. Ганкулич В’ячеслав +, 4. Симонян Артур +, 5. Монцел Володимир - : 1. Сисенко Сергій +, 2. Білей Тимур +, 3. Бубряк Юрій +, 4. Гунгредер Крістіан + | |
|
Всього коментарів: 0 | |