20:39 "Минай" ділить очки з "Металістом 1925" | |
В Минаї команди розійшлись миром. На гол Микити Безуглого відповів Вадим Вітенчук.
![]() Відкрити рахунок вдалось у дебюті другого тайму. Безуглий відірвався від захисника та в дотик замкнув подачу з кутового – 0:1. У другому матчі поспіль «Минаю» довелось відігруватись і з цією задачею господарі знову впорались. Активний Твердохліб у боротьбі із захисником заробив пенальті, а Вадим Вітенчук з позначки не залишив шансів Сидоренку – 1:1. У другому таймі Твердохліб двічі розбирався із захисниками, віддавав на ближню штангу, але нападники «Минаю» замкнути передачі не встигали. За матч команди зробили три вимушені заміни. Двічі через пошкодження довелось вносити корективи Едмару, а ще один раз – Володимиру Шарану. У боротьбі за м’яч отримав розсічення Олександр Мельник, тому замість нього вийшов Богдан Чуєв. Кінцівка матчу пройшла за переваги господарів, але дотиснути суперника закарпатцям не вдалось – 1:1. МИНАЙ (Минай) – МЕТАЛІСТ 1925 (Харків) – 1:1 (0:0). Голи: 0:1 Безуглий, 52, 1:1 Вітенчук, 72 (з пенальті). Минай: БАНДУРА, Гончар, Мельник (Чуєв, 79), Нємчанінов, Трубочкін (Рогозинський, 56), Горін (Шишка, 56), Вітенчук, Гечев (Дмитрук, 56), Булеза, Твердохліб, Вишневський (Колесник, 63). Металіст 1925: Сидоренко, Безуглий, Є.Ткачук (Вачіберадзе, 82), Курило, Капінус (Жичиков, 61), ГАБЕЛОК, Р.Русин, Д.Кравченко (Мартинюк, 70), Вачіберадзе, Дмитренко (Ременюк, 46), Бичек (Чирук, 46). Попередження: Безуглий, 3, Капінус, 19, Гончар, 51, Колесник, 90+3. Прес-служба ФК "Минай" | |
|
Всього коментарів: 0 | |