Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » "Минай" поступається ФК "Львів" (ВІДЕО)
14:51
"Минай" поступається ФК "Львів" (ВІДЕО)
У першому товариському матчі підопічні Василя Кобіна не встояли перед львів'янами.

Минулого тижня, 18 червня, минайці вийшли з відпустки і розпочали підготовку до виступів у Першій лізі. У рамках першого тренувального збору, який проходить на рідній базі, команда Кобіна у суботу, 26 червня, зіграла свій перший спаринг із вищоліговим ФК Львів. Гра проходила в смт Брюховичі на базі львів’ян.

Серед гравців основи на полі можна було помітити Петрусенка, Книша, Ахмедзаде та Хахльова, а також гравців, які в минулому сезоні виступали за дублерів (Чушенко, Скиба, Кашперук та ін.). Зліва у півзахисті вийшов свалявський нападник МФА Станкович.

Господарі двічі забили у другому таймі і здобули чергову перемогу у товариських зустрічах. На 56-ій хвилині Ренан випередив двох центральних захисників і пробив повз кіпера – 1:0

На 73-ій хвилині Семенів відгукнувся на подачу з правого флангу і вдало пробив головою – 2:0.

Наступну контрольну зустріч закарпатці проведуть 30 червня, на стадіоні «Україна», з львівськими «Карпатами». 3 липня минайці відправляться до Угорщині, де проведуть товариський матч з командою Вищої ліги – «Мезекевешдом».