Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » На Іршавщині відбулось засідання Виконкому районної федерації
22:35
На Іршавщині відбулось засідання Виконкому районної федерації
У п’ятницю 08 квітня 2016 року відбулося організаційне засідання виконавчого комітету Федерації футболу Іршавського району.

На Іршавщині відбулось засідання Виконкому районної федерації У п’ятницю 08 квітня 2016 року відбулося організаційне засідання виконавчого комітету Федерації футболу Іршавського району з підготовки проведення районнного чемпіонату сезону 2016 року. У нараді взяли участь представники 11 команд, які планують взяти участь в змаганнях. Крім того, у телефонній розмові з головою федерації попередню згоду на участь в чемпіонаті надав керівник ФК “Доробратово” Михайло Кенез.

Отже, маємо наразі наступні клуби:

1. ФК “Сільце”
2. ФК “Заріччя”
3. ФК “Арданово”
4. ФК “Гребля”
5. “Шахтар” Ільниця
6. ФК “Білки”
7. ФК “Кам’янське”
8. “Дружба” Дубрівка
9. “Виноградар” Великий Раковець
10. ФК “Кушниця”
11. “Карпати” Загаття
12. ФК “Доробратово”

Як бачимо в порівнянні з минулим сезоном зникли дві команди: “Ялинка” Чорний Потік та “Динамо” Вільхівка, натомість відродилася футбольна дружина в Загатті.

За традицією учасники зібрання вчергове проголосували найбільш суперечливі положення регламенту чемпіонату. Отже більшістю голосів зберегли наявний ліміт стосовно трьох легіонерів (футболістів з поза меж району) у заявочному листі команди (не плутати з одночасною кількістю на полі). Підтвердили можливість участі футболістів обласних команд у районному чемпіонаті лише після документальної відзаявки з обласного чемпіонату.

Найдраматичнішим виявилося питання вікового цензу футболістів юнацьких складів команд. Не секрет, що минулорічне рішення виконкому ФФІ щодо обмеження учасників юнацьких змагань шкільним віком, має багато противників. Проблема поглиблюється тим, що на обласному рівні відповідне рішення другий рік поспіль блокується Радою президентів клубів. Однак і цього разу з перевагою всього в один голос вдалося відстояти прогресивне рішення. Отже у сезоні 2016 року в юнацьких складах команд першості Іршавщини з футболу дозволено грати футболістам 1999 – 2000 – 2001 – 2002 років народження (2003 та 2004 рр.н. – за окремою медичною довідкою).

Заявкову кампанію на чемпіонат вирішено проводити зідно затвердженого графіку. Представник кожної команди разом з реєстраційними картками футболістів (у разі відсутності з копією паспорта (свідоцтва про народження для юнаків), ідентифікаційного номера та 2-ма фотокартками) повинен прийти до офісу 211 готелю “Іршава” у визначений час для складання заявкового листа. Телефон для довідок: 097-132-20-98.

У суботу 16 квітня на 10:00 годину в Іршаві у Будинку дитячої творчості планується проведення семінару арбітрів, які обслуговуватимуть матчі районного чемпіонату. Кожна команда, яка планує участь в чемпіонаті району повинна забезпечити не менше 3-ох осіб віком до 50-ти років (строго без винятків!!!). Кандидати повинні мати при собі паспорт та дві фотокартки і в разі наявності – старе посвідчення арбітра.

Футбольні клуби, які не забезпечать необхідну явку претендентів, не буде допущено до участі в чемпіонаті району!
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 917 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: