20:34 Нульова мирова "Ужгорода" та "Мункача" (ФОТО) | |
Закарпатські команди провели перший спаринг після короткої відпустки.
![]() У мукачівців у старті вийшли брати Луціви, які виступають за Хуст, а трохи згодом на полі з’явився нападник Річард Шольц з рахівських Карпат. У першому таймі господарі мали відчутну перевагу, завдавали багато ударів по воротам Чернятинського, один з яких прийняла на себе поперечка. На другий тайм Блавацький випустив юних резервістів поряд з якими вийшли Ряшко, Сартіна, Федак та Восконян. Тут вже підопічні Шумського були ближчими до взяття воріт. Найгостріший епізод виник після прострілу справа, Бундаш-молодший пробивав з п’яти метрів, але влучив у поперечку. Наприкінці зустрічі хорошу нагоду забити мав нападник Ужгорода Повхан, після того як обікрав останнього захисника і вийшов сам на сам, але не реалізував цю можливість. Вже третього липня Ужгород зіграє спаринг з полтавською Ворсклою, яка напередодні приїхала на свій перший тренувальний збір у ГСК Камелот. Ужгород – МФА 0:0 Ужгород (стартовий склад): Михайло Готра - Стефан Федак, ГНП, Олег Допілка, Олексій Січ - Владислав Шкіндер, Володимир Дуран, Юрій Чонка, Адріан Пуканич, Вадим Ференцик - Сергій Майборода. Тарас Галушка
ФОТОРЕПОРТАЖ з матчу дивіться на офіційній сторінці Фейсбук. | |
|
Всього коментарів: 0 | |