Головна » Усі публікації » Інтерв'ю » Олександр Надь: "Рівень чемпіонату Угорщини значно сильніший, ніж український"
13:17
Олександр Надь: "Рівень чемпіонату Угорщини значно сильніший, ніж український"
Український воротар розповів про свій угорський досвід.

Олександр Надь: Новоспечений голкіпер угорського «Гонведа» Олександр Надь на кілька днів прибув до Ужгорода у короткочасну відпустку. Керівництво будапештського клубу на прохання гравця без особливих проблем надало вакації Олександру через поважну приємну причину – дружина подарувала йому сина. Після привітань Сашко охоче поділився новинами про кар’єру в угорському чемпіонаті.

– Швидко адаптувався в новому клубі?

– Так, облаштувався, мешкаю неподалік бази в Будапешті, угорською мовою володію, тож особливих проблем в цьому плані не виникало.

– В основний склад команди потрапляєш?

– В Угорщині 12 лютого відновилися матчі другого кола чемпіонату. Тож зіграв лише один матч у складі «Гонведа» проти «Халадаша». На жаль, поступилися супернику 0:1. Після цього отримав дозвіл від керівництва клубу на коротку відпустку й приїхав до Ужгорода. На жаль, і наступний поєдинок вже без моєї участі став невдалим для «Гонведа», який на виїзді поступився «Діождьору» – 1:2. Ці поразки спричинені кадровими проблемами – через травми шість гравців основного складу випали з обойми

– Які завдання стоять перед твоєю командою на цей сезон?

– Потрапити в зону євро кубків. Незважаючи на те, що посідаємо восьму сходинку в нас залишаються шанси досягти мети. Про серйозність намірів клубу свідчить і його розвиток – розбудовується нова база з 9 футбольними полями, два з них зі штучним трав’яним покриттям, розширюється футбольна академія клубу. Вже нині там тренуються і проживають 200 юних футболістів, а по завершенню будівництва їх кількість зросте до півтори тисячі.

– Конкуренція на воротарську позицію в «Гонведі» серйозна?

– Так. Адже змагаюся за свою позицію з капітаном команди. Відмічу, що в нас у колективі хороший мікроклімат, відношення до гравців як з боку керівництва, так і тренерського штабу дуже приємні.

– Окрім тебе, в «Гонведі» багато легіонерів?

– Біля 12 гравців: є француз, серби, хорвати, чорногорці. Але всі дружні.

– Схожих фінансових проблем як у «Говерлі» в новому клубі, мабуть, немає?

– Ну, звісно, що ні. До цього тут відносяться дуже прискіпливо. В разі невиплат зарплатні своїм підлеглим власник клубу мав би дуже серйозні проблеми.

– Як оцінюєш рівень угорського чемпіонату по відношенню до вітчизняної прем’єр-ліги?

– Зараз рівень чемпіонату Угорщини вважаю значно сильнішим, ніж український. В зв’язку з економічною ситуацією, війною на сході країни рівень нашого футболу знизився. Натомість, в Угорщині активно інвестуються кошти в розвиток футболу, будуються нові бази, стадіони, футбольні академії.

– А рівень арбітражу?

– На мою думку, українські арбітри більш кваліфіковані, ніж їх угорські колеги.

– Система тренувань у «Гонведі» суттєво різниться від занять в «Говерлі»?

– Майже 90% тренувального процесу відводиться роботі з м’ячем.

– Які цілі хочеш досягнути в новому клубі?

– Зіграти в єврокубках.
Категорія: Інтерв'ю | Переглядів: 1157 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: