20:53 «Поляна» підкорила «Карпати» - 1:5 | |
Підопічні Михайла Кондрі впевнено йдуть до «золота».
![]() Підопічні Михайла Кондрі впевнено йдуть до «золота». Нинішньої сонячної днини да гірського Воловця мене поманило ще в обідню пору. До матчу навіть юнацьких команд залишалось багацько часу, тож від нічого робити вирішив більше дізнатись про стан справ тутешніх, футбольних. І дуже розчарувався у підсумку. Насамперед місцева влада чхати на футбол хотіла, власне, як і районна. Тримається все на одному ентузіасту Івану Мадяру, президенту «Карпат». Але це ще не найгірше. Тут доволі перспективна молодь, себто юнацький склад. Щоправда у першому таймі вони поступались «Поляні» уже 0:3. Індивідуальна майстерність хороша, фізична готовність теж на висоті. Нема зіграності. Виявилось, воловецькі дітлахи без тренера. Як? Та дуже навіть просто. Місцева ДЮСШ про футбол забула. Не жіноча це справа - улюблену гру всього світу пропагувати. Я про директора Наталю Фанту. Працюють у спортивній школі, точніше, формально числяться три футбольні тренери: Михайло Ряшко, Василь Ігнатишин та Михайло Грига. І вони на молодь чхали з висоти свого досвіду чи то гордості. Протирають штани з десяток років на посадах та ще й гроші за це отримують. Певно, справа ця уже прокуратури. А юнаки самі зробили заявку, протокол передматчевий заповнюють. Самі вибирають на яких позиціях їм грати… Чому? Та тому, що футбол тун не в пошані зі сторони різного роду можновладців… Не правильно, ганебно, прикро і крапка! У другому таймі «Карпати» два голи відквитали і все ж поступились 2:5. До цієї проблеми, обіцяю, повернусь у вівторковій програмі «Час футболу». А тепер про основні склади і їх по-справжньому бійцівське протистояння. «Поляна» приїхала за трьома очками і не менше. «Карпати» менш амбітні – прагнули не часто виймати м’яч із сітки власних воріт. На 4 хвилині гості відкривають рахунок. Хороший індивідуальних прохід Роберта Гегедоша, вихід на побачення з голкіпером і точний удар. 0:1. На 10 хвилині перевагу гостей повинен був збільшувати Горський. Василь замикав головою подачу з кутового. М’яч зрикошетив і знову полетів на корнер. На 18 арбітр Василь Качур призначає цілком справедливе пенальті у ворота господарів. У власному штрафному захисник зфолив проти Бабича. 11-метровий пробив Реплюк. Вдало, та ще краще зіграв кіпер Ковалевич. На 24 хвилині рефері ледь сальто не зробив: послизнувся чи то в очах потемніло – невідомо. Через 10 хвилин забиває Горський. Послідувала виважена передача за спину захисникам Василь наніс хороший удар. 0:2. Хокейний рахунок гарантований у цьому матчі. «Поляна» була на куражі. Другий тайм – під диктовку автора попереднього. «Поляна» знову забиває швидкий гол. Василь Попович не реалізовує вихід один в один. Натомість Володимир Бабич точно, з-за меж штрафної, пробиває уже в порожні ворота. 0:3. Це була також четверта хвилина, щоправда другої половини зустрічі. На 54 рефері призначає штрафний. Михайло Реплюк реабілітував себе після незабитого пенальті, пробив точно у правий від кіпера кут воріт. 0:4. Згодом гольові епізоди марнують Гегедош та Попович. Правило бумерангу спрацювало і в цьому матчі. На 39 хвилині обрізка захисника «Поляни» поруч з власною штрафною. Іван Блецкан перекинув м’яч за комір голкіперу. 1:4. Хтось із вболівальників «Карпат» вигукнув: «Це переломний період». Оптимізм волівчан зашкалює і це приємно. На 44 хвилині Василь Попович реалізовує вихід один в один. 1:5. «Поляна» сьогодні, відверто, краща в області. Віталій БІРОВЧАК | |
|
Всього коментарів: 1 | ||
| ||