10:14 Попович повертається у Другу лігу | |
У п'ятницю, 9 липня, ЛНЗ Лебедин офіційно представив Андрія Поповича в якості гравця клубу.
![]() У клуба солідне фінансове підживлення, адже команду підтримує LNZ Group - одна з найбагатших агрокомпаній в Україні. Відтак і трансферна кампанія перед дебютому у Другій лізі досить серйозна - команду поповнюють гравці з Першої та Вищої ліги України. Так до ЛНЗ вже приєднались Іван Тищенко (із ВПК-Агро), Ярослав Галенко (із "Полісся"), Владислав Войцеховський, Дмитро Сула, Богдан Куксенко (усі троє із МФК "Миколаїв"), Олександр Волков ("Десна" Чернігів), Олександр Голіков (із "Оболонь"). Серед останніх поповнень і дует із "Минаю" - воротар Попович та захисник Лопирьонок. 7 липня команда відправилась в Умань, де й пройде основна частина підготовки до чемпіонату. У першому контрольному матчі вони зіграли в нульову нічию з вінницькою Нивою. У минулому сезоні Попович зіграв за минайців 20 матчів, в яких пропустив 30 голів і 4 матчі відстояв на нуль. На німецькому сайті Траснфермаркт наразі Андрій оцінюється в 300 тисяч євро. | |
|
Всього коментарів: 0 | |