Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати районних чемпіонатів
11:37
Результати районних чемпіонатів
Пропонуємо Вашій увазі результати районних чемпіонатів.

Результати районних чемпіонатів
Чемпіонат Хустського району. 10 тур
 
"Фаворит" Вишково - ФК "Велятино" 1:1
ФК "Рокосово" - ФК "Сокирниця" 2:0
"Ільмово" Кошелево - ФК "Чертеж" 1:1
ФК "Бороняво" - ФК "Н.Селище" 3:2
"Садовод" Данилово - ФК "Оболонь-2" Хуст 0:3

 
Чемпіонат Іршавського району. 9 тур
 
ФК "Доробратово" - "Дружба" Дубрівка 2:2 (юнаки 2:0)
ФК "Загаття" - ФК "Сільце" 2:4 (2:1)
ФК "Гребля" - "Виноградар" Великий Раковець 3:1 (3:0)
"Шахтар" Ільниця - ФК "Білки" 4:1 (4:0)
ФК "Кушниця" - "Колос" Камянське 1:0 (1:2)
ФК "Заріччя" - ФК "Боржавське" 6:1 (4:0)

 
Чемпіонат Рахівського району. 2 тур
 
ФК "Ділове" - ФК "Рахів" 3:0
ФК "Біла Тиса" Богдан - ФК "Апша" В.Водяне 1:4
ФК "Едельвейс" Богдан - ФК "Луг" 2:4
ФК "Кваси" - ФК "Стримба" 5:1

 
Чемпіонат Ужгородського району. 10 тур
Вища ліга
 
ФК "Конвектор" Коритняни - ФК "Камяниця" 1:2 (юнаки 2:3)
"Деренівка" Н.Солотвино - ФК "Зірка" Лінці 0:3 (0:8)
ФК "Фаворит" Шишлівці - ФК "Баранинці" 0:1 (1:2)
ФК "Вовкове" - ФК "В.Добронь" 5:2 (1:1)
"В.Лази" - "Есень" 3:1 (1:1)
 
Перша ліга
 
"Р.Комарівці" – "Мінеральне" 9:3 (5:0)
"В.Геєвці" – "Оріховиця" 2:0 (0:7)
"Дубрівка" – "Ратівці" +:- (4:1)           

 
Чемпіонат Виноградівського району. 7 тур
 
ФК «Матієво» ― ФК «Чепа» 1:0 (юнаки 2:0)
ФК «Підвиноградів» ― ФК «Вилок» 0:3 (0:2)
ФК «Дротинці» ― ФК «Перехрестя» 3:0 (0:1)
ФК «Фанчиково» ― ФК «Онок» 2:3 (4:0)
ФК «Неветленфолу» вихідний
ФК «Егреш» вихідний
ФК «Великі Ком'яти» вихідний

 
Чемпіонат Тячівського району. 12 тур
 
"Нива" Тячівка - "Руське Поле" 1:3 (юнаки 3:1)
"Беркут" Бедевля - "Плеша" Підплеша 1:0 (1:2)
"Калини" - "Колос" Теребля 2:2 (15:0)
"Лісоруб" Усть-Чорна - "Вільхівці"-2 0:2 (3:0)
"Брустури" Лопухово - "Менчул" Кричево 3:0 (3:1)
"Діброва" Нижня Апша - "Тиса" Буштино 7:1 (3:0)
"Лази" - "Вонігово" 0:2 (0:1)


Чемпіонат Мукачівського району. Перенесені матчі
 
"Станово" - "Сокіл" 2:3 (3:5)
"В.Лучки" - "Давидково" 2:5 (2:2)


Чемпіонат Воловецького району. 7 тур

"Маяк" (В.Ворота) - Едельвейс" (Н.Ворота) 2:1
"Жденієво” (Жденієво) - "Перевал” (3авадка) 2:1
"Бескид" (Лази) - "Аякс" (Скотарське) 1:5
"Пікуй" (Біласовиця) - "Спарта" (Воловець) 3:6
"Воловець"(Воловець) - ”Смерічка" (Гукливий) 3:2
 
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 1267 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Юрій  
0
Помилка в Мукачівському р-н Давидково-В.Лучки 2-5(2-2)

الاسم *:
Email *:
كود *: