Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати районних чемпіонатів
13:15
Результати районних чемпіонатів
Пропонуємо Вашій увазі результати районних чемпіонатів.

Результати районних чемпіонатів
Чемпіонат Виноградівського району. 8 тур

ФК «Перехрестя» ― ФК «Фанчиково» 1:3 (2:0 юнаки) 
ФК «Великі Ком'яти» ― ФК «Дротинці» 2:1 (1:1) 
ФК «Вилок» ― ФК «Егреш» 10:1 (2:1) 
ФК «Чепа» ― ФК «Підвиноградів» 1:1 (6:2) 
ФК «Неветленфолу» ― ФК «Матієво» 5:2 (4:4) 
ФК «Онок» вихідний 


Чемпіонат Хустського району. 11 тур
 
ФК "Стеблівка" - "Садовод" Данилово 2:0
ФК "Оболонь-2" - "Фаворит" Вишково 5:0
ФК "Велятино" - ФК "Бороняво" 4:3
ФК "Чертеж" - ФК "Рокосово" 3:1


Чемпіонат Іршавського району. 10 тур

ФК "Боржавське" - ФК "Кушниця" 4:2 (юнаки 0:0) 
ФК "Сільце" - ФК "Заріччя" 4:2 (1:5) 
"Колос" Камянське - "Шахтар" Ільниця 1:1 (5:2) 
ФК "Білки" - ФК "Гребля" 2:0 (3:0) 
"Виноградар" Великий Раковець - ФК "Доробратово" 2:1 (1:2) 
"Дружба" Дубрівка - ФК "Загаття" 4:0 (0:5) 


Чемпіонат Рахівського району. 3 тур

ФК "Стримба" В.Водяне - ФК "Апша" В.Водяне 0:7 
"Едельвейс" Богдан - "Ділове" 1:3 
ФК "Луг" - ФК "Кваси" 3:1 
ФК "Рахів" - ФК "Біла Тиса" Богдан 1:0


Чемпіонат Тячівського району. 13 тур

"Менчул" Кричево - "Вонігово" 2:2 (юнаки 3:3) 
"Лази" - "Діброва" Нижня Апша 1:7 (6:0) 
"Тиса" Буштино - "Беркут" Бедевля 2:5 (2:4) 
"Плеша" Підплеша - "Нива" Тячівка 4:0 (2:0) 
"Руське Поле" - "Калини" 4:4 (1:0) 
"Брустури" Лопухово - "Лісоруб" Усть-Чорна 3:3 (2:0) 
"Колос" Теребля - "Вільхівці" 1:0 (0:9) 


Фінал Кубку Мукачівщини

"В.Лучки" - "Н.Давидково" 0:4 

Юнаки 
"Ромочевиця" (на фото) - "Н.Давидково" 2:1 


Чемпіонат Ужгородського району. 11 тур

Вища ліга 

«Тиса» Есень - ФК «Конвектор» Коритняни 5:1 (юнаки 3:1) 
ФК «Зірка» Лінці - ФК «В.Лази» 2:3 (4:4) 
ФК «Баранинці» - ФК «Ярок» 2:3 (6:0) 
ФК «В.Добронь» - ФК «Деренівка» Н.Солотвино 5:2 (+:-) 
ФК «Карпати» Камяниця - ФК «Фаворит» Шишлівці 1:1 (1:4) 

Перша ліга 

ФК «Оріховиця» - ФК «Р.Комарівці» 2:2 (3:2) 
ФК «Ратівці» - ФК «В.Геєвці» 1:7 (1:1) 
ФК «Мінеральне» - ФК «Дубрівка» 0:3 (4:5)


Чемпіонат Воловецького району. 8 тур

"Перевал” (3авадка) - "Маяк" (В.Ворота) 2:3 
"Спарта" (Воловець) - "Жденієво” 1:0 
”Смерічка" (Гукливий) - "Пікуй" (Біласовиця) 3:0 
"Аякс" (Скотарське) - "Воловець" 1:2 
"Граніт" (Тишів) - "Бескид" (Лази) - гру перервано
 
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 1323 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: