Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати районних чемпіонатів
16:03
Результати районних чемпіонатів
Пропонуємо Вашій увазі результати районних чемпіонатів.

Результати районних чемпіонатів
Чемпіонат Воловецького району. 14 тур
 
"Спарта" Воловець - "Аякс" Скотарське 0:3 
"Жденієво" - "Пікуй" Біласовиця 3:0 (технічний результат) 
"Едельвейс" Нижні Ворота - "Бескид" Лази 0:2 
"Перевал" Завадка - "Граніт" Тишів 1:0
"Маяк" Верхні Ворота - "Воловець" 1:1

 
Чемпіонат Рахівського району. 12 тур

ФК «Рахів» - ФК «Апша» В. Водяне 3:2
ФК "Луг" - ФК «Біла Тиса» Богдан 4:1
ФК «Ділове» - ФК "Стримба" 3:0
ФК «Едельвейс» Богдан - ФК «Кваси» 4:0

 
Чемпіонат Хустського району. 18 тур
 
ФК "Бороняво" - ФК "Рокосово" 1:1
"Фаворит" Вишково - ФК "Сокирниця" 0:3
"Садовод" Данилово - ФК "Чертеж" 0:3
ФК "Стеблівка" - ФК "Н.Селище" 3:3
ФК "Оболонь-2" - ФК "Велятино" 2:0


Чемпіонат Виноградівського району. 16 тур
 
ФК "Болаж" - ФК "Неветлен" 3:0 (4:2)
ФК «Перехрестя» - ФК «Ардовець» 2:1 (3:0)
ФК «Зірка» - ФК «Еґреш» 0:3 (0:3)
ФК "Фанчиково" - ФК «Дротинці» 3:2 (2:1)


Чемпіонат Іршавського району. 16 тур

ФК "Заріччя" - ФК "Доробратово" 5:1 (2:0)
ФК "Кушниця" - ФК "Гребля" 3:1 (1:3)
"Колос" Кам'янське - ФК "Білки" 2:0 (3:1)
ФК "Боржавське" - "Виноградар" Великий Раковець 1:1 (0:3)
ФК "Сільце" - "Дружба" Дубрівка 3:0 (7:0)
ФК "Загаття" - "Шахтар" Ільниця 0:1 (2:0)
 
 
Чемпіонат Тячівського району. 19 тур
 
"Колос" Теребля - "Лази" 5:0 (0:1)
"Руське Поле" - "Тиса" Буштино 5:0 (14:0)
"Нива" Тячівка - "Беркут" Бедевля 0:0 (3:1)
"Вільхівці" - "Вонігово" 0:2 (2:3)
"Калини" - "Діброва" Нижня Апша  0:3 (0:3)
"Плеша" Підплеша - "Брустури" Лопухово - матч перенесено
"Лісоруб" Усть-Чорна - "Менчул" Кричево - матч перенесено
 
У середу 21.09.16 будуть зіграні перенесені ігри:
- матч 15-го туру "Лісоруб" Усть-Чорна - "Руське Поле"
- матч 19-го туру "Плеша" Підплеша - "Брустури" Лопухово


Чемпіонат Свалявського району. 18 тур

"Дусино" - "Стройно" 1:1 (12:0) 
"Хімік" Неліпино - "Вашар" Свалява 2:1 (4:2) 
"Драчино" - "Голубине" 4:4 (3:0) 
"Плоске" - "Пасіка" 1:0 (1:4) 
"Сузіря" Свалява - вихідний

 
Чемпіонат Мукачівського району. 11 тур

"Станово" - "Давидково" 3:0 (3:0)
"Ромочевиця" - "Сокіл" 2:0 (2:2)
"Горонда" - "В.Лучки" 1:2 (0:0)


Чемпіонат Берегівського району. 16 тур

ФК «Четфолво» - ФК «Артос»Гать дорослі 0:7 (юнаки 1:5)
ФК «Талісман» В. Береги – ФК «Яноші» 2:1 (0:0) 
ФК «Зірка» Берегово - ФК «В. Бийгань» 2:1 (3:0)
ФК «Свобода» - ФК «Кідьош»  -:+ (-:+)
ФК «Боржава»  -  ФК «Запсонь» 1:0 (2:2) 


Чемпіонат Ужгородського району. 13 тур

Вища ліга

ФК «Вовкове» - ФК «Конвектор» Коритняни» 1:0 (4:1)
ФК «Деренівка » Н.Солотвино - ФК «Тиса» Есень 1:2 (3:6)
ФК «В.Добронь» - ФК «Латекс» Баранинці 4:0 (1:2)
ФК «Зірка» Лінці - ФК «Карпати» 4:0 (0:0)
ФК «Ярок» - ФК «Фаворит» Шишлівці 4:4 (0:2)

Перша ліга

ФК «Ратівці» - ФК «Дубрівка» 0:3 (8:0)
ФК «Медея» Оріховиця - ФК «В.Геєвці» 3:2 (3:0)
ФК «Мінеральне» - ФК «Світанок» Р.Комарівці -:+ (-:+)


 Дорослі
 
 
КОМАНДА
 
ігри в н п мячі очки місце
             
В.Лази 13 11 1 1 45-7 34 1
Вовкове 14 9        1 4 30-19 28 2
Лінці              13 7 5 1 33-11 26 3
Есень 14 8 2 4 30-17 26 4
Камяниця 14 7 4 3 28-22 25 5
Шишлівці 14 5 2 7 19-33 17 6
В.Добронь 13 5 2 6 23-24 17 7
Коритняни 14 4 3 7 21-25 15 8
Баранинці 14 3 2 9 17-35 11 9
Ярок 14 1 4 9 20-46 4 10
Н.Солотвино 13 0 4 9 14-41 2 11
               
                 
 
 Юнаки
 
 
КОМАНДА
 
ігри в н п мячі очки місце
             

Баранинці

14 14 0 0 45-7 42 1
Шишлівці 14 12       0 2 51-12 36 2
В.Добронь 13 10 1 2 36-13 31 3
Камяниця 14 7 3 4 26-17 24 4
Вовкове 14 7 4 3 23-22 21 5
Лінці 13 5 2 6 31-29 17 6
Есень 14 5 1 8 39-34 16 7
Коритняни 14 3 3 8 17-39 12 8
В.Лази 13 2 3 8 21-34 9 9
Ярок 14 2 2 10 13-44 6 10
Н.Солотвино 13 0 0 13 6-60 2 11
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 1410 | Додав: lobda | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 1
1 Василь  
0
"Горонда" - "В.Лучки" не 1-1, а 1-2

الاسم *:
Email *:
كود *: