Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати районних чемпіонатів
20:50
Результати районних чемпіонатів
Пропонуємо Вашій увазі результати районних чемпіонатів.

Результати районних чемпіонатів
Чемпіонат Тячівського району. 21 тур
 
"Колос" Теребля - "Вонігово" 2:4 (1:1)
"Лісоруб" Усть-Чорна - "Діброва" Нижня Апша 2:2 (1:0)
"Вільхівці" - "Беркут" Бедевля 0:2 (0:3)
"Калини" - "Нива" Тячівка 0:3 (0:3)
"Плеша" Підплеша - "Лази" 3:0 (6:0)
"Тиса" Буштино - "Брустури" Лопухово 5:0 (1:2) 
"Руське Поле" - "Менчул" Кричево 3:0 (3:0)

 
Чемпіонат Іршавського району. 18 тур
 
ФК "Заріччя" - "Виноградар" Великий Раковець 3:0 (3:0)
"Шахтар" Ільниця - ФК "Доробратово" 4:1 (2:2)
"Дружба" Дубрівка - ФК "Кушниця" 0:5 (1:2)
ФК "Боржавське" - "Колос" Кам'янське 1:2 (1:5)
ФК "Сільце" - ФК "Білки" 1:1 ((2:3)
ФК "Загаття" - ФК "Гребля" 4:1 (0:0)

 
Чемпіонат Хустського району. 20 тур
 
"Ільмово" Кошелево - ФК "Сокирниця" 1:1
ФК "Бороняво" - ФК "Чертеж"
"Фаворит" Вишково - ФК "Н.Селище"
"Садовод" Данилово - ФК "Велятино" 0:3
ФК "Стеблівка" - ФК "Оболонь-2" Хуст 1:3
 
 
Чемпіонат Воловецького району. 15 тур
 
"Граніт" Тишів - "Спарта" Воловець 2:3
"Аякс" Скотарське - "Смерічка" Гукливий 2:4
"Воловець" - "Едельвейс" Нижні Ворота 12:0
"Бескид" Лази - "Перевал" Завадка 1:0
"Маяк" Верхні Ворота -"Жденієво" 1:0
"Едельвейс" Нижні Ворота -"Пікуй" Біласовиця 3:0


Чемпіонат Свалявського району. 13 тур
 
"Плоске" - "Голубине" 4:2 (2:2)
"Хімік" Неліпино - "Драчино" 0:1 (2:1)
"Пасіка" - "Сузіря" Свалява 0:4 (2:0)
Стройно - вихідний
 
Чемпіонат Виноградівського району. 18 тур
 
ФК "Чепа" - ФК "Матієво" 3:0 (3:0)
ФК "В.Ком'яти" - ФК "Егреш" 0:3 (1:1)
ФК "Перехрестя" - ФК "Дротинці" 3:0 (3:0)
ФК "Зірка" - ФК "Фанчиково" 0:3 (0:3)
ФК "Болаж" - ФК "Ардовець"

 
Чемпіонат Берегівського району. 17 тур
 
ФК «Кідьош» - ФК «Четфолво» дорослі +:- , юнаки +:-
ФК «Артос» Гать - ФК «Талісман» В. Береги  4:1, 0:4
ФК «Яноші» - ФК «В. Бийгань» 4:0, 7:2
ФК «Запсонь» - ФК «Свобода» +:-,+:-
ФК «Боржава»  -  ФК «Зірка» Берегово 2:4, 0:0
 
Перенесена гра 13 – го туру
 
ФК «Кідьош» - ФК «Зірка» Берегово 1:4, 1:0


Чемпіонат Ужгородського району. 15 тур
 
Вища ліга
 
ФК «Зірка» Лінці - ФК «Конвектор» Коритняни» 1:0 (1:1)
ФК «В.Добронь» - ФК «Тиса» Есень 0:2 (4:0)
ФК «Латекс» Баранинці - ФК «В.Лази»1:8 (7:1)
ФК «Ярок» - ФК «Вовкове» 0:1 (1:2)
ФК «Деренівка» Н.Солотвино - ФК «Фаворит» Шишлівці 3:3 (1:5)
 
Перша ліга
 
ФК «Ратівці» - ФК «Світанок» Р.Комарівці 2:6 (1:5)
ФК «В.Геєвці» - ФК«Дубрівка» 4:1 (3:3)

 
Чемпіонат Рахівського району. 14 тур
 
ФК «Кваси» - ФК "Луг" 2:2
ФК «Апша» В. Водяне - ФК "Стримба" 16:0 
ФК «Ділове» - ФК «Едельвейс» Богдан 7:1 
ФК «Біла Тиса» Богдан - ФК «Рахів» 3:1


 
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 1942 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Вова  
0
Турнірна таблиця 14-го туру Рахівського р-ну
1. ФК «Ділове» 33 (голи заб./проп. 53-7)
2. ФК «Рахів» 26
3. ФК «Апша» 26
4. ФК «Луг» 24
5. ФК «Б. Тиса» 18
6. ФК «Кваси» 17
6. ФК «Едельвейс» 16
7. ФК «Стримба» 0

الاسم *:
Email *:
كود *: