Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Розклад І-го міжнародного дитячого турніру «Kocsis 90 Kupa»
21:10
Розклад І-го міжнародного дитячого турніру «Kocsis 90 Kupa»
Календар ігор та таблиці І-го міжнародного дитячо-юнацького турніру з футболу серед юнаків 2008 р.н. «Kocsis 90 Kupa».

Розклад І-го міжнародного дитячого турніру «Kocsis 90 Kupa» 29 – 30 вересня 2019 року на стадіоні «Дружба», що в місті Берегово, пройде міжнародний дитячо-юнацький футбольний турнір «Kocsis 90 Kupa». Змагання проводимуть із метою вшанування пам’яті та з нагоди дня народження Шандора Кочіша – видатного футболіста, нападника ФК «Барселона», срібного призера та кращого бомбардира «Золотої Команди» на чемпіонаті світу 1954 року в Швейцарії.

Організаторами турніру є Берегівська районна федерація футболу, ТОВ «ЕТОКІ» та консульство Угорщини в місті Берегово. У змаганнях візьмуть участь 20 дитячо-юнацьких команд 2008 року народження та молодші.


Перший груповий етап

Зона «А»

1. ДЮФШ «Зінедін» Ужгород (UKR)        
2. ФА «Тарпа» 
3. ФК «Гать» (UKR)    
4. ФК «Сільце» (UKR)    
5. ДЮСШ Тячів (UKR)        

Поле №1
29 вересня 2019 року

9.00  ФА «Тарпа»  - ДЮСШ Тячів
9.25 ФК «Гать»  – ФК «Сільце»
10.40 ДЮФШ «Зінедін» – ДЮСШ Тячів
10.55 ФА «Тарпа» - ФК «Сільце» 
12.10 ДЮСШ Тячів  - ФК «Гать»
12.35 ДЮФШ «Зінедін» – ФА «Тарпа»
13.50 ДЮФШ «Зінедін»  - ФК «Гать»
14.15 ДЮСШ Тячів – ФК «Сільце»
15.30 ФА «Тарпа» -   ФК «Гать»
15.55 ДЮФШ «Зінедін» – ФК «Сільце»


Зона «В»
1. ДЮФК «Сузіря» Свалява (UKR)            
2. ФА «Варда» Кішварда (HU)                
3. SC “Smail Miracles”  Велика Добронь (UKR)    
4. ДЮФК «Олімп» Ужгород (UKR)                
5. ФК «Вишково» (UKR)                    

Поле №1
29 вересня 2019 року

9.50 ФА «Варда» - ФК «Вишково»
10.15 SC “Smail Miracles” – ДЮФК «Олімп»
11.20  ДЮФК «Сузіря» - ФК «Вишково»
11.4ФА «Варда» – ДЮФК «Олімп»
13.00  ФК «Вишково» - SC “Smail Miracles”  
13.25  ДЮФК «Сузіря» - ФА «Варда»
14.40 ДЮФК «Сузіря» - SC “Smail Miracles”  
15.05 ФК «Вишково»  - ДЮФК «Олімп»
16.20 ФА «Варда»  – SC “Smail Miracles”  
16.45 1ДЮФК «Сузіря» - ДЮФК «Олімп»


Зона «С»
1. СДЮШОР Ужгород (UKR)                
2. ФК «МОЛ – Віді» Сейкешфегервар (HU)                
3. ДЮФК «Берегвідейк» Берегово (UKR)                    
4. АФ «Минай» (UKR)                
5. ДЮСШ «Хуст – Нарцис» (UKR)                

Поле № 2
29 вересня 2019 року

9.00  ФК «МОЛ – Віді»  - ДЮСШ «Хуст – Нарцис»
9.25 ДЮФК «Берегвідейк»  – АФ «Минай»
10.40 СДЮШОР – ДЮСШ «Хуст – Нарцис»
10.55 ФК «МОЛ – Віді» - АФ «Минай»
12.10 ДЮСШ «Хуст – Нарцис» - ДЮФК «Берегвідейк»
12.35 СДЮШОР  – ФК «МОЛ – Віді»
13.50 СДЮШОР – ДЮФК «Берегвідейк»
14.15 ДЮСШ «Хуст – Нарцис»  - АФ «Минай»
15.30 ФК «МОЛ – Віді» -  ДЮФК «Берегвідейк»
15.55 СДЮШОР  – АФ «Минай»


Зона «D»
1. МФА «Мункач» Мукачево (UKR)            
2. ФК «Мезевковешд» (HU)                
3. Берегівська районна ДЮСШ (UKR)                    
4. ФК «Севлюш Виноградів (UKR)                    
5. ФК «Карпати» Дубове (UKR)                    

Поле №2
29 вересня 2019 року

9.50 ФК «Мезевковешд» - ФК «Карпати»
10.15 ДЮСШ – ФК «Севлюш»
11.20  МФА «Мункач» - ФК «Карпати»
11.45 ФК «Мезевковешд» – ФК «Севлюш»
13.00  ФК «Карпати»  - ДЮСШ
13.25  МФА «Мункач» - ФК «Мезевковешд»
14.40 МФА «Мункач» - ДЮСШ
15.05 ФК «Карпати»  - ФК «Севлюш»
16.20  ФК «Мезевковешд» – ДЮСШ
16.45 МФА «Мункач»  - ФК «Севлюш»



Другий груповий етап

Зона «А»

1. 1 – ше місце зони «А»                            
2. 1 – ше місце зони «В»                                
3. 2 – ге місце зони «С»                                
4. 2 – ге місце зони «D»                            

Поле №1
30 вересня 2019 року

9.00 1 – ше місце зони «А» - 2 – ге місце зони «D»
9.25 1 – ше місце зони «В» - 2 – ге місце зони «C»
9.50 1 – ше місце зони «А» - 2 – ге місце зони «C»
10.15 1 – ше місце зони «В» - 2 – ге місце зони «D»
10.40 1 – ше місце зони «А» - 1 – ше місце зони «В»
10.55 2 – ге місце зони «C» - 2 – ге місце зони «D»


Зона «В»
1. 1 – ше місце зони «С»                        
2. 1 – ше місце зони «D»                                
3. 2 – ге місце зони «А»                    
4. 2 – ге місце зони «В»                            

Поле №2
9.00 1 – ше місце зони «А» - 2 – ге місце зони «D»
9.25 1 – ше місце зони «В» - 2 – ге місце зони «C»
9.50 1 – ше місце зони «А» - 2 – ге місце зони «C»
10.15 1 – ше місце зони «В» - 2 – ге місце зони «D»
10.40 1 – ше місце зони «А» - 1 – ше місце зони «В»
10.55  2 – ге місце зони «C» - 2 – ге місце зони «D»


Третій (фінальний ) етап

Ігри ½ фіналу

Поле №1

13.30 1 – ше місце зони «А» - 2 – ге місце зони «В»
Поле №1
13.55 1 – ше місце зони «В» - 2 – ге місце зони «А»

Гра за 3 – тє місце

Поле №1

14.30 Програвший  1»А»2 «В» - Програвший 1»В»2»А»

Фінал
Поле №1

15.00  Переможець 1»А»2»В» - Переможець 1»В»2»А»

15.30 Закриття турніру

Час середньоєвропейський
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 618 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Віталій  
0
Для чого вказувати час середньоєвропейський? Ми ж бо в Україні турнір проводимо...Ви можете собі уявити турнір в Угорщині, де буде вказано час змагань - український?...

الاسم *:
Email *:
كود *: