Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » ​Таблиця трансферів Вищої ліги Закарпаття
16:22
​Таблиця трансферів Вищої ліги Закарпаття
Пропонуємо Вашій увазі таблицю переходів футболістів у Вищій лізі Закарпаття.

​Таблиця трансферів Вищої ліги Закарпаття Сайт Лобда представляє вам таблицю трансферів, які відбулися у Вищій лізі Закарпаття цього літа. Деякі трансфери були здійснені задовго до закінчення першого кола,та як стало відомо, два роки тому на Раді президентів клубів Закарпаття прийняли рішення, яке дозволяє одному гравцю один раз в рік за п'ять турів до закінчення першого кола здійснюватись перехід за згодою трьох сторін.

Відзначимо, що найбільш активними були іршавська "Бужора", в якої багато гравців пішло грати в місцевий чемпіонат району та "Минай", який гучними підписаннями підтвердив свої амбіції боротися на медалі найвищого гатунку.

Найменш активними були діючий чемпіон "Ужгород" та "Мункач", який підтягує до основи свою перспективну молодь.

Червоним позначено можливий перехід.
 
Команди Прийшли Пішли
Ужгород   Іван Скунзяк (Дийдо)
Севлюш Олександр Розман (Дийдо), Мирослав Ломага (Бужора)  
Дийдо Роман Огар, Іван Скунзяк (Ужгород), Дмитро Чубірка (Поляна) Олександр Розман (Севлюш), Іван Ковач (Середнє)
Вільхівці   Нуцу Арделян (Минай)
Середнє Олександр Назаренко (Минай), Денис Чокнадій,  Іван Ковач (Дийдо), Павло Могіш, Анатолій Нурієв (Мункач), Сергій Лендєл (Талісман, Великі Береги) Володимир Дуран (Спартакус), Віктор Симчо (Спартакус)
Минай Михайло Кополовець (Айнхайт Рудольштадт), Матвій Бобаль (Бахчисарай), Нуцу Арделян (Вільхівці), Валентин Суслов
 
Олександр Назаренко (Середнє), Сергій Сидоренко, Юрій Комарницький, Владислав Варцаба, Роберт Смокоровський

 
Берегово Василь Бонтей (Вітязь Концгазо), Денис Чегіль, Іван Сливка (Тячів) Юрій Каганець (Боржава), Василь Мучичка, Едуард Стецьо (Баранинці)
Оболонь Михайло Поп, Владислав Хайнас, Олександр Фляшко, Михайло Мокан, Юрій Гобра Михайло Берец, Віталій Симулик
Мункач   Анатолій Нурієв (Середнє)
Спартакус Володимир Дуран (Середнє), Віктор Симчо (Середнє), Павло Тищук (Скала U19, Стрий) Іван Варваринець (Вітязь Концгазо), Володимир Дядюк, Андрій Філіп
Боржава Василь Звонар, Ярослав Кертис, Юрій Каганець (Берегово), Іван Фулей, Юрій Білей, Юрій Куцкір. Тарас Полончак, Роман Бабир
Поляна Мирослав Реслер, Василь Пітра (Дусино), Сергій Овчаров, Іван Русин (Середнє) Роберт Рипкович, Дмитро Чубірко (Дийдо)
Бужора Михайло Ільницький (Конвектор Коритняни), Ігор Мицик, Іван Корпош (Сокіл Кінчеш), Михайло Головчак (Сокіл Кінчеш), Володимир Томич, Іван Варга Михайло Брич, Іван Бровді (Камянське), Василь Симканич (Камянське), Юрій Брич, Василь Стільник, Рудольф Петер, Іван Козуб, Петро Попюрканич, Мирослав Ломага (Севлюш)
 
Тарас Галушка
 
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 2875 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: