Головна » Усі публікації » на Закарпатті » В Ужгороді відкрили новий спортивний комплекс (ФОТО, ВІДЕО)
22:22
В Ужгороді відкрили новий спортивний комплекс (ФОТО, ВІДЕО)
12 серпня біля гуртожитку № 4 відкрили сучасний спортивний майданчик.

В Ужгороді відкрили новий спортивний комплекс (ФОТО, ВІДЕО) Проект спільно профінансували Ужгородський університет та уряд Угорщини. Урочисто відкрили об’єкт ректор УжНУ Володимир Смоланка, уповноважений Кабінету міністрів Угорщини Іштван Ґрежа, генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайло, голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик з участю представників місцевої влади та університетської громади.

За словами модератора урочистості, декана гуманітарно-природничого факультету УжНУ Олександра Шпеника, це вже другий спільний проект університету та уряду Угорщини після відремонтованого поверху гуртожитку № 4. На створення комплексу просто неба з майданчиками для футболу, волейболу, баскетболу, тенісу витрачено рівно 33 дні.
 
Ректор Володимир Смоланка подякував партнерам за підтримку, будівельникам – за оперативність і якісну роботу та вручив подяку Іштвану Ґрежі за розвиток двосторонньої дружби та співпраці. «Ми безмежно вдячні нашим угорським друзям, з якими реалізуємо вже не перший проект. Працюємо в атмосфері повної довіри та взаєморозуміння. Сьогодні тут багато людей, впевнений, що буде так людно завжди. Сподіваюся, що й турнір, який сьогодні відбудеться, стане традиційним, адже він проводиться перед Днем святого Іштвана в Угорщині та Днем Незалежності України, – зауважив ректор і додав: –  Спортивний майданчик створений завдяки співфінансуванню у співвідношенні третина до двох третин. Тобто 20 мільйонів форинтів надала угорська сторона, з нашого боку було залучено 940 тисяч гривень. Доступ до майданчиків буде безкоштовний і вільний, докладатимемо зусиль, щоб тримати об’єкт у порядку», – прокоментував Володимир Смоланка.

За словами ректора, це не останній спільний проект: вже 19 серпня будуть урочисто відкривати відремонтований 5-й поверх та оновлене фойє гуртожитку № 4.
Уповноважений уряду Угорщини Іштван Ґрежа каже, що пригадує зі студентських років не іспити, а саме футбол, дозвілля загалом. За словами гостя, у дорозі він читав переклад віршів Тараса Шевченка й поезію Шандора Петефі і був подивований, як однаково думають генії двох націй. Може, тому Угорщина й допомагає закарпатцям. «Ми маємо турбуватися одне про одного. І в майбутньому можете розраховувати на нашу підтримку», – запевнив доктор Іштван Ґрежа і побажав спортсменам, що влаштовуватимуть баталії на щойно відкритому майданчику, якнайменше травм і якнайбільше вражень, а вболівальникам – третій тост підняти за дружбу між націями.
Після перерізання стрічки розпочався турнір з міні-футболу «Кубок дружби» між командами Генконсульства Угорщини, викладачів УжНУ, а також колективами Закарпатської ОДА та банку ОТП.
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 1488 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: