10:48 Відбувся виконком Берегівської районної федерації футболу | |
16 липня на берегівському стадіоні «Дружба» відбулося чергове засідання виконкому Берегівської районної федерації футболу.
![]() Друге питання порядку денного стосувалося питання розвитку дитячо-юнацького футболу. Справа у тому, що напередодні чемпіонату, у зв’язку з складною соціально-економічною ситуацією, щоб фінансово розвантажити команди, було вирішено провести об’єднаний чемпіонат новоствореного району без юнаків. Але залишати поза увагою дитячо-юнацький футбол ніхто не збирається. Розглядається багато варіантів його подальшого розвитку. Це і продовження змагань дитячо-юнацької ліги району, яка добре зарекомендувала себе у попередні роки, і створення Шкільної футбольної ліги: одна зона у Берегівському районі, інша – у Виноградівському. Розгляд цих питань вирішили відтермінувати і розглянути їх напередодні початку навчального року. А 25 липня на стадіоні у Підвиноградові провести бліц-турнір із футболу серед юнацьких команд 2005 року народження та молодших. Розглянули на засіданні і питання проведення кубку району. Шкода, але дві команди (ФК «ОТГ Вилок» та ФК «Королево») не візьмуть участь у розіграші цьогорічного кубка. На старт вийде сім колективів: ФК «Берегвідейк», ФК «Бактянець» (Геча), ФК «Ардовець-Тесла» (Підвиноградів), ФК «Фанчиково», ФК «Перехрестя», ФК «Кідьош» та ФК Вари». Кубок району стартує 1 серпня із стадії 1/4 фіналу, а фінал пройде на берегівському стадіоні «Дружба» 24 серпня у День Незалежності України. Останнє питання порядку денного стосувалося арбітражу. Прозвітував комітет арбітрів району. Слово взяв Петро Котубей, який розповів про пророблену роботу. А вона чимала. За словами Петра, протягом першого півріччя вдалося залучити до арбітражу багато молоді. На зміну віковим арбітрам з’являється молодь, серед яких є і зовсім юні – 15-16-річні хлопці. Протягом першого кола було проведено декілька семінарів та занять. Учасники засідання дали позитивну оцінку роботі комітету арбітрів. Загалом засідання пройшло конструктивно та плідно. | |
|
Всього коментарів: 0 | |