Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Відбувся виконком Берегівської районної федерації футболу
10:48
Відбувся виконком Берегівської районної федерації футболу
16 липня на берегівському стадіоні «Дружба» відбулося чергове засідання виконкому Берегівської районної федерації футболу.

Відбувся виконком Берегівської районної федерації футболу Розпочалось засідання підсумками першого кола чемпіонату. Голова районної федерації футболу Олександр Чегіль доклав про результати та пророблену роботу, давши їй позитивну оцінку. Олександр Олександрович розповів, що участь у чемпіонаті беруть дев’ять команд. Перше коло довело, що цьогоріч чемпіонат за майстерністю рівний. Передбачити результат будь-якої гри практично неможливо. Це дуже радує і вболівальників та й усіх причетних до районного футболу. Торкнувся голова і питань дисципліни та арбітражу. Що стосується дисципліни команд та гравців, то особливих проблем немає. Жодного грубого порушення не було. Тривалих відсторонень футболістів від ігор було всього два. Один футболіст був відсторонений на п’ять ігор, інший на три. Це і свідчить про те, що не зважаючи на складність і напруженість на футбольному полі, культура команд та її учасників на високому рівні. Що радує.

Друге питання порядку денного стосувалося питання розвитку дитячо-юнацького футболу. Справа у тому, що напередодні чемпіонату, у зв’язку з складною соціально-економічною ситуацією, щоб фінансово розвантажити команди, було вирішено провести об’єднаний чемпіонат новоствореного району без юнаків. Але залишати поза увагою дитячо-юнацький футбол ніхто не збирається. Розглядається багато варіантів його подальшого розвитку. Це і продовження змагань дитячо-юнацької ліги району, яка добре зарекомендувала себе у попередні роки, і створення Шкільної футбольної ліги: одна зона у Берегівському районі, інша – у Виноградівському.

Розгляд цих питань вирішили відтермінувати і розглянути їх напередодні початку навчального року. А 25 липня на стадіоні у Підвиноградові провести бліц-турнір із футболу серед юнацьких команд 2005 року народження та молодших.

Розглянули на засіданні і питання проведення кубку району. Шкода, але дві команди (ФК «ОТГ Вилок» та ФК «Королево») не візьмуть участь у розіграші цьогорічного кубка. На старт вийде сім колективів: ФК «Берегвідейк», ФК «Бактянець» (Геча), ФК «Ардовець-Тесла» (Підвиноградів), ФК «Фанчиково», ФК «Перехрестя», ФК «Кідьош» та ФК Вари». Кубок району стартує 1 серпня із стадії 1/4 фіналу, а фінал пройде на берегівському стадіоні «Дружба» 24 серпня у День Незалежності України.

Останнє питання порядку денного стосувалося арбітражу. Прозвітував комітет арбітрів району. Слово взяв Петро Котубей, який розповів про пророблену роботу. А вона чимала. За словами Петра, протягом першого півріччя вдалося залучити до арбітражу багато молоді. На зміну віковим арбітрам з’являється молодь, серед яких є і зовсім юні – 15-16-річні хлопці. Протягом першого кола було проведено декілька семінарів та занять. Учасники засідання дали позитивну оцінку роботі комітету арбітрів.

Загалом засідання пройшло конструктивно та плідно.

 
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 332 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: