Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Віктор Вацко про літньо-зимові придбання "Говерли"
13:52
Віктор Вацко про літньо-зимові придбання "Говерли"
Ведучий український коментатор Віктор Вацко на своїй сторінці в facebook звернув увагу на дивну заявку ужгородської "Говерли".

Віктор Вацко про літньо-зимові придбання
"Вирішив викласти скріни заявки "Говерли" на цей сезон на момент 15.03.2016р.
 
Півроку Грозний жалівся, що немає кому грати у його команді, окрім орендованих, аж тут раптом після матчу з "Металістом":
 
"У нас провисала опорная зона. Наигрывали Валеева и Озаркива, а вышли совсем другие люди"...
"Мы на них рассчитываем. И Зозуля, и Казаков, и Мартыщук, и Бочкур и Гаращенков, и Волошинович с нами. Мы еще летом их подписали, но не афишировали этого. Самое главное, чтобы команда получила аттестат для участия в следующем чемпионате. Мы работаем, просто многого не афишируем. Но надежда есть".
 
Хто не знає, рішенням Палати із вирішення спорів ФІФА "Говерлі" заборонено реєструвати нових гравців з 6.10.2015р.
 
Віталій Гавриш при цьому зареєстрований 16 жовтня (ФФУ, ніби-то, на той момент ще не повідомила "Говерлу" про заборону ФІФА, хоча це також виглядає дуже дивно). Я так розумію, з іншими футболістами - вищезгаданими В'ячеславом Грозним, які буцім-то "підписані ще влітку", про яких "багато не афішуємо", - вирішили почекати. Хоча всі пам'ятаємо перманентні літньо-осінні скарги В'ячеслава Вікторовича на нестачу гравців у "Говерлі". Адже ж їх - підписаних влітку (за легендою) - можна було реєструвати і заявляти і влітку (ну, підписав - реєструй, заявляй! навіщо ж підписував?), і в будь-який час уже під час сезону восени (ну, вони ж - вільні агенти, таких можна заявляти поза межами трансферного вікна, якщо на період цього трансферного вікна вони уже мали статус вільних агентів), і до закриття зимового трансферного вікна (за логікою, яку нам зараз намагаються нав'язати, на підписаних влітку заборона ФІФА, датована 6 жовтня, не повинна б розповсюджуватися)...
 
Одним словом, думаю, всі все розуміють і відчувають запах дешевої аферки. Я сподіваюся, що ФФУ та УПЛ не відступлять від дотримання закону. А новоспечений президент УПЛ Владимир Генинсон візьме ситуацію під особистий контроль, щоби потім не було, так би мовити, зайвих розмов компроматного характеру. Тим більше, у світлі декларацій про те, що всі клуби повинні бути в рівних умовах. Або багато чого доведеться пояснювати тим, хто, як, наприклад, Карпати, потерпав від заборон на реєстрацію новачків, чи, як, скажімо, зараз Волинь, потерпає..."
Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 1147 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: