Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Шацьких: "КДК ФФУ має змусити Говерлу повернути гроші всім гравцям"
12:20
Шацьких: "КДК ФФУ має змусити Говерлу повернути гроші всім гравцям"
Екс-нападник ужгородської "Говерли" Максим Шацьких розповів про ситуацію із виплатою йому колишнім клубом боргів по зарплаті.

Шацьких: “Недавно мої юристи зустрічалися з юристами Говерли. Так ось, вони пропонують віддати 25 відсотків від боргів ... До того ж сума і так в три рази зменшилася за рахунок курсу. Ось такі умови ... Ще лякають усіх, з ким вони судяться, банкрутством клубу, але борги потрібно буде повертати в будь-якому випадку.

Хочеться, щоб КДК ФФУ теж зайняло принципову позицію, змусивши Говерлу повернути гроші всім гравцям. Не знаю, з ким вони мирові підписують, але зі мною вони якісь неправильні переговори ведуть. Нехай Говерла розрахується з боргами і грає далі. Які проблеми? Я не проти, щоб в цьому прекрасному закарпатському регіоні була команда Прем'єр-ліги. Але ж теж не можна стільки років людей дурити. Якщо не можете фінансувати - віддайте тому, хто може. Але вони чомусь не віддають.

Хтось із екс-футболістів Говерли пішов на мирові, але це справа особисто кожного. Мої юристи зробили Говерлі пропозицію, краще якого вони ніде не почують, але їх знову щось не влаштовує. Який атестат їм можна давати?

Адже йде мова про людяність. Винен - ​​віддай, чи вже нічого святого не залишилося? Шуфрич нахабно бреше, а футболісти, які дають інтерв'ю про борги Говерли, кажуть правду. Я ручаюсь за всіх, адже їх всіх знаю. Ніхто з них не збреше. Якщо комусь навіть копієчку віддали, то він скаже про це.

Як взагалі можна вплинути на Шуфрича? Зібрати на телебаченні чоловік п'ять екс-футболістів Говерли і Шуфрича. Нехай він у прямому ефірі розповість, що і кому віддав, але це важко зробити. Він просто не прийде - що йому там говорити? Якщо щось і буде платити - я відразу ж на другий день дам інтерв'ю в усі видання", - сказав Максим Шацьких.
Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 871 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 міша  
0
ага, оформлять банкрутство і тю-тю..

الاسم *:
Email *:
كود *: