18:50 "Ужгород" виграє у "Калуша" | |
У 14-ому турі єдиний гол Артема Корольчука приніс підопічним Василя Варги перемогу над “Калушем”.
![]() За кілька хвилин клуб з Івано-Франківщини знову мав шанс забити з небезпечного штрафного, але так само удар на себе прийняв захисник зі «стінки». На 43 хв. прицільно пробивав у гостей іще й Ігор Поручинський. І все ж – повз стійку. Отож до перерви – 1:0. Другий тайм розпочався зі штрафного для ужгородців. Добре подав Адріан Пуканич і після ще одного пасу головою Віктор Масікевич небезпечно пробив. Поруч зі стійкою. Тут же в калушців відповідає Данило Книш – над поперечиною. Згодом він же увірвався в штрафну площу суперника й пробив. Мирослав Лютнянський не підвів. На 69 хв. Кирило Пасічник ледь не покарав за необачний вихід із воріт Кирила Злотара – дещо неточно. До кінця матчу господарі вміло контролювали м’яч і, не ризикуючи, довели поєдинок до переможного кінця. 1:0. Гранатово-білі здолали чорно-білих… ФК «Ужгород» – ФК «Калуш» – 1:0 (1:0) Голи: Корольчук, 35. ФК «Ужгород»: Мирослав Лютнянський, Віктор Ряшко, Кирило Пасічник, Владислав Шкіндер, Олександр Ковчар, Юрій Дрозд (Станіслав Котьо, 76), Адріан Пуканич, Іван Русин (Вадим Селещук, 90+1), Віктор Масікевич (Володимир Дуран, 79), Сергій Машталір, Артем Корольчук. Головний тренер: Василь Варга. ФК «Калуш»: Кирило Злотар, Володимир Синиця, Святослав Лаврук, Владислав Горбаченко, Данило Книш, Володимир Савошко (Дмитор Скакун, 88), Андрій Ременок, Олег Матушевський, Ігор Поручинський, Іван Легкий, Богдан Денега (Габріель дос Сентос, 67). Головний тренер: Павло Блажаєв. Попередження: Ряшко, 38; Пасічник, 69 – Денега, 57; Лаврук, 86. Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ
| |
|
Всього коментарів: 0 | |