Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Анонс IX дитячого міжнародного турніру на честь О. Філіпа (РОЗКЛАД)
11:15
Анонс IX дитячого міжнародного турніру на честь О. Філіпа (РОЗКЛАД)
2-4 грудня, у спорткомплексах "ZINEDINE" та "Юність" проходитимуть змагання серед дітей 2007 р.н. та молодших.

Анонс IX дитячого міжнародного турніру на честь О. Філіпа (РОЗКЛАД) Протягом трьох днів (п’ятниця, субота та неділя) в СК «Юність» та «Зенедіні» пройдуть матчі найбільшого на Закарпатті, а, можливо, й на Україні  дитячого міжнародного турніру з міні-футболу в закритих приміщеннях, присвячені видатному закарпатському дитячому тренеру Олександру Філіпу. Змагатися будуть юні спортсмени 2007 року народження.

Олександр Філіп або ж як його називають вихованці – Шоні-бачі, більшу частину свого життя присвятив футболу, і багато шанувальників гри бережуть в душі образ мудрого, самовідданого, приязного, справедливого наставника, який є для них прикладом. Вихованці Олександра Філіпа, які пройшли через його команди, згодом стали справжніми зірками футболу, а деякі продовжують його справу – тренувати юних зірочок.

26 команди 9-річних футболістів із Польші, Словаччини та багатьох міст України розпочнуть в п’ятницю, 2 грудня, визначати кращого в групах.
 
Спорткомплекс «Юність» - 2 грудня (п’ятниця)
Час Команди Група Рахунок
9.00 Дінамік – Зінедін 08 C  
9.30 СДЮСШОР-2 – ДЮСШ-15 A  
10.00 СДЮСШОР – Дінамік C  
10.30 Берегвідейк – Зінедін 08 C  
11.00 Мункач – СДЮСШОР-2 A  
11.30 Берегвідейк – СДЮСШОР C  
12.00 Juventus – Зінедін 08 C  
12.30 Мункач – Дінамік-3 A  
13.00 Дінамік – Мостиська C  
13.30 Juventus - Берегвідейк C  
14.00 Zemplin – ДЮСШ-15 A  
14.30 Поділля – Мункач A  
15.00 Поділля-2 - Juventus C  
15.30 Zemplin – Дінамік-2 A  
16.00 Поділля - ДЮСШ-15 A  
16.30 Поділля-2 - Мостиська C  
17.00 Zemplin - СДЮСШОР-2 A  
17.30 Поділля - Дінамік-3 A  
18.00 Поділля-2 - Зінедін 08 C  
18.30 Мостиська - СДЮСШОР C  
 

Спорткомплекс «Зінедін» - 2 грудня (п’ятниця)
Час Команди Група Рахунок
9.00 Буковина – Зінедін-2 B  
9.30 Зінедін – Трускавець D  
10.00 Олімп – Мункач 08 D  
10.30 Буковина – Дінамік-2 B  
11.00 Зінедін – Спарта D  
11.30 Зінедін-2 – Явір B  
12.00 Трускавець – Спарта D  
12.30 Мункач 08 – Бронька D  
13.00 Дінамік-2 – Адреналін B  
13.30 Фенікс – Явір B  
14.00 Олімп – Бронька D  
14.30 Адреналін - Фенікс B  
15.00 Мункач 08 - Зінедін D  
15.30 Mielec - Олімп D  
16.00 Адреналін - Зінедін-2 B  
16.30 Буковина - Фенікс B  
17.00 Mielec - Спарта D  
17.30 Явір - Дінамік-2 B  
18.00 Mielec - Трускавець D  
18.30 Бронька - Спарта D  
 
  
Спорткомплекс «Юність» - 3 грудня (субота)
Час Команди Група Рахунок
9.00 СДЮСШОР-2 – Поділля A  
9.30 СДЮСШОР – Поділля-2 C  
10.00 Дінамік - Juventus C  
10.30 Zemplin – Поділля A  
11.00 СДЮСШОР-2 – Дінамік-3 A  
11.30 Поділля-2 – Дінамік C  
12.00 СДЮСШОР - Juventus C  
12.30 Мункач - Zemplin A  
13.00 ДЮСШ-15 – Дінамік-3 A  
13.30 Juventus – Мостиська C  
14.00 Берегвідейк – Поділля-2 C  
14.30 Мункач - ДЮСШ-15 A  
15.00 Олімп – Спарта D  
15.30 Берегвідейк – Мостиська C  
16.00 Зінедін 08 – СДЮСШОР C  
16.30 Олімп – Трускавець D  
17.00 Дінамік - Берегвідейк C  
17.30 Зінедін 08 - Мостиська C  
18.00 Спарта – Мункач 08 D  
18.30 Олімп - Зінедін D  
 
  
Спорткомплекс «Зінедін» - 3 грудня (субота)
Час Команди Група Рахунок
9.00 Зінедін-2 – Фенікс B  
9.30 Зінедін – Бронька D  
10.00 Адреналін – Явір B  
10.30 Дінамік-2 – Фенікс B  
11.00 Зінедін - Mielec D  
11.30 Зінедін-2 – Дінамік-2 B  
12.00 Буковина - Адреналін B  
12.30 Mielec – Бронька D  
13.00 Мункач 08 – Трускавець D  
13.30 Буковина – Явір B  
14.00 Mielec – Мункач 08 D  
14.30 Бронька - Трускавець D  
15.00      
15.30      
16.00      
 

 Група А
Команда 1 2 3 4 5 6 В Н П м’ячі очки місце
1 «Поділля» (Хмельницький) ======                      
2 ФК «Мункач» (Мукачево)   ======                    
3 MFK «Zemplin» Mikhalovce     ======                  
4 СДЮСШОР-2 (Ужгород)       ======                
5 ДЮСШ-15 (Київ)
 
        ======              
6 «Дінамік-3» (Київ)
 
          ======            
 
 
Група В
Команда 1 2 3 4 5 6 В Н П м’ячі очки місце
1 «Адреналін» (Луцьк) ======                      
2 «Явір-Олміп» (Сміла)   ======                    
3 «Буковина» (Чернівці)     ======                  
4 «Зінедін-2» (Ужгород)       ======                
5 «Дінамік-2» (Київ)
 
        ======              
6 «Фенікс» (Київ)
 
          ======            
 
 
Група С
Команда 1 2 3 4 5 6 7 В Н П м’ячі очки місце
1 СДЮСШОР (Ужгород) ====                        
2 «Дінамік» (Київ)   ====                      
3 Juventus academy Kosice (Sk)     ====                    
4 ДЮСШ Мостиська       ====                  
5 ДЮФК «Берегвідейк» (Берегово)         ======                
6 «Поділля-2» (Хмельницький)           ====              
7 «Зінедін» 08 (Ужгород)             ====            

 
Група D
Команда 1 2 3 4 5 6 7 В Н П м’ячі очки місце
1 «Зінедін» (Ужгород) ====                        
2 PN Mielec (Pl)   ====                      
3 «Спарта» (Чернівці)     ====                    
4 «Дінамік» (Трускавець)       ====                  
5 ДЮФК «Бронька»         ====                
6 ДЮФК Олімп (Ужгород)           ====              
7 ФК «Мункач» 08 (Мукачево)             ====            
 
 
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 1037 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: