14:42 Анонс півфіналів Зимової першості Ужгородського району | |
У неділю, 14 березня, на стадіоні ГСК "Камелот" відбудуться півфінальні ігри Зимової першості Ужгородського району.
![]() В іншій парі фаворитами будуть гості, де більш збалансовнаий у всіх лініях колектив. Карпати демонструють не стабільну гру, що було помітно в останньому матчі з Великою Добронню, де вони поступились 0:3, хоча перед цим переграли Лінці. "Зірка" Лінці - "Тиса" Есень - 12:00 "Карпати" Кам'яниця - "Олімпік" Коритняни - 14:00 До уваги представників команд - матчі пройдуть без глядачів і просимо дотримуватись усіх карантинних заходів! | |
|
Всього коментарів: 0 | |