08:59 ДЮФЛ Закарпаття 2006 р.н.. Мукачівці беруть золото (ФОТО) | |
1 червня на майданчику зі штучним покриттям берегівського стадіону «Дружба» пройшли фінальні змагання ДЮФЛ Закарпаття серед юнаків 2006 р.н.
![]() В першій грі фінальної стадії підопічні Ігоря Муски без особливих проблем перемогли команду ДЮФК «Мункач - 07» з рахунком 3:1 і пробилися до півфіналу, де на них чекав ДЮФК «Фаворит» Великий Березний. Саме перед грою, представник Великого Березного не зумів представити жодного документа на команду, навіть заявкового листа. Таким чином у півфіналі берегівчани зустрілись з командою ДЮСШ Виноградів з якою в цьому році зіграли кілька ігор і завжди отримували перемогу. Але ця гра була зовсім іншою. Вже в середині гри виноградівці відкрили рахунок, згодом його подвоїли. Всі намагання відігратись зводив нанівець воротар суперника, який парирував ряд небезпечних атак берегівчан. В кінці гри берегівські хлопчики зуміли провести м’яч в ворота суперника, але цього виявилося замало для проходження в фінал. Програш у півфіналі дав змогу зіграти в грі за бронзу, де підопічні Ігоря Муски перемогли команду СДЮШОР-07 Ужгород 2:1. В фіналі виноградівці в післяматчевих пенальті програли ДЮФК «Мункач-06». Таким чином за результатами чемпіонату, перше місце у мукачівців, друге ДЮСШ Виноградів, третє Берегівська районна ДЮСШ. По завершенню турніру голова ДЮФЛ Закарпаття Василь Качур та голова комітету дитячо-юнацького футболу Закарпаття Олександр Чегіль нагородили всіх учасників фінальної стадії та переможців кубками, медалями, дипломами та цінними подарунками. ФОТОРЕПОРТАЖ з турніру дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.
| |
|
Всього коментарів: 0 | |