Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » ФК "Заріччя" звернувся з відкритим листом до ФФЗ
17:04
ФК "Заріччя" звернувся з відкритим листом до ФФЗ
В світлі останніх подій в Лізі чемпіонів Закарпаття, представники ФК "Заріччя" написали відкритого листа до ФФЗ.

ФК З метою уникнення ситуації, яка мала місце в матчі чвертьфіналу турніру переможців та призерів районних та міських чемпіонатів Закарпатської області «Ліга чемпіонів Закарпаття» сезону 2016 року коли в порушення Регламенту у складі ФК «Ділове» проти нашої команди вийшли у стартовому складі 8 гравців команди першої ліги чемпіонату Закарпаття «Карпати» Рахів (з них троє під чужими документами: Юрій Ковач, Микола Вішован та Юрій Яремчук), а також у зв’язку з наявністю у Регламенті Ліги чемпіонів Закарпаття заборони брати участь в турнірі гравцям, які були від заявлені з чемпіонату Закарпаття після 5 вересня 2016 року, прошу дати офіційну відповідь: чи має право грати у поточному турнірі «Ліга чемпіонів Закарпаття» футболіст Черепко Андрій Васильович (17.01.1997 р.н.), якого було відзаявлено з команди вищої ліги чемпіонату Закарпаття «Спартакус» Ужгород 16 вересня 2016 року?  


 
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 1918 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 Ваня  
0
Я згоден також, що в нас рішення приймається по кожному індивідуально, регламент у нас до сраки, або вообще рішення не приймається бо якшо прийметься, а виясниться,що ігрок знайомий з Ланьом, то потім в позу відрегламентують Дурана та інший вповноважених так званих голів дисциплінарних комітетів та заступників. Хрен знає шо коїться!!!! Селменський на все Закарпаття та Україну говорить, що в районному чемпіонаті гру виграно на бумазі без гравців та є факти та свідчення і лист, а Дуран немов з гостини або взагалі з одної відомої лікарні сміється і каже а з мене шо хочете :))))та інші факти які наведені в листі ФК "Заріччя"
Так ти ГОЛОВА ФФЗ,хоч і з клану свого маклауда Ланя, але такі речі маєш КАРАТИ ЖОРСТКО та не Улибатися... Селменький на рассмеши коміка а не Час Футболу. Ідіть з посад бо Вам їх Займати це неповага до самих себе!!!

2 розумний  
0
Рішення кдк то вобше кашмар шо рішили по гегедошу він чуть не задушив гравця мункач був вилучений рішення кдк не має через тиждень виходить у супер кубку і грає і ше його признають крашим гравцем чемпіонату обл та за таке треба карати на рік без футболу в області пан дуран робіть шось з своіми підлеглими ато такого бардака в області не було або шукайте нового голову ффз

1 Artur84  
0
Цікаво чи буде якась реакція від ФФЗ щодо дій керівництва ФК "Ділове", по підставах в каманді на так-звану Лігу напівчемпілнів? Вже майже все футбольне Закарпаття знає про те, що в діловому майже пів команди не мала права грати, але ФФЗ на це закриває очі і є глухою структурою! В коментарях спочатку придумал якогось міфічного мало не 14 річного іграка, який виходив на заміну тіпа на 12 секунд, зараз вже зрозуміло, що дійсно грало 5-6 гравців лівих, а ФФЗ каже - все нормально, "Ділове" програло, тому ми не реагуємо! Навіщо тоді регламент? Це просто сміх! 16 листопада засідає КДК ФФЗ та приймає рішення наказати гравця Заріччя за неспортивну поведінку, дорбе, а як бути із керівниками команди Ділового? Панове із ФФЗ Ваші подвійні стандарти не роблять Вам честі!

الاسم *:
Email *:
كود *: