Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Календар "Зимової першості Закарпаття 2016"
18:27
Календар "Зимової першості Закарпаття 2016"
Вашій увазі календар та турнірні таблиці зимової першості-2016 з футболу серед аматорських команд.

Календар

Вже на цих вихідних, 6-7 лютого, на Закарпатті відбудеться 1 тур зимової першості області.

Турнір проводиться з метою:

- подальшої популяризації та підвищення престижу футболу в області;
- сприяння кращої підготовки футбольних команд області до сезону 2015 року;
- підвищення спортивної майстерності футболістів;
- організації культурного дозвілля населення.

Тривалість матчу - 2 тайми по 35 хвилин.

Початок матчів о 12:00 та 14:00.

І група, с. Кам’яниця, готельно-ресторанний комплекс «Камелот»

Команда 1 2 3 4 В Н П М О
1. ФК «Говерла U-19» (Ужгород)                  
2. ФК «Минай»                  
3. ФК «Севлюш» (Виноградів)                  
4. ФК «Середнє»                  
5. ФК «Ужгород»                  

 1-й тур. 6 лютого (cубота)

ФК «Середнє» – вихідний

ФК «Говерла U-19» – ФК «Севлюш»

ФК «Ужгород» – ФК «Минай»

2-й тур. 10 лютого (середа)

ФК «Говерла U-19» – вихідний

ФК «Минай» – ФК «Середнє»

ФК «Ужгород» – ФК «Севлюш»

3-й тур. 13 лютого (субота)

 ФК «Ужгород» – вихідний

ФК «Севлюш» – ФК «Минай»

ФК «Середнє» – ФК «Говерла U-19»

4-й тур. 17 лютого (середа)

ФК «Минай» – вихідний

ФК «Середнє» – ФК «Севлюш»

ФК «Говерла U-19» – ФК «Ужгород»

5-й тур. 21 лютого (неділя)

ФК «Севлюш» – вихідний

ФК «Говерла U-19» – ФК «Минай»

ФК «Ужгород» – ФК «Середнє»

ІІ група с. Кінчеш

Команда 1 2 3 4 В Н П М О
1. ФК «Локомотив» (Чоп)                  
2. ФК «Вітязь» (Концгазо)                  
3. ФК «Дийдо»                  
4. ФК «Сокіл» (Кінчеш)                  

 1-й. тур. 7 лютого (неділя)

ФК «Локомотив-Чоп» – ФК «Дийдо»

ФК «Витязь» – ФК «Сокіл»

2-й тур. 14 лютого (неділя)

ФК «Дийдо» – ФК «Витязь»

ФК «Локомотив-Чоп» – ФК «Сокіл»

3-й тур. 21 лютого (неділя)

ФК «Локомотив-Чоп» – ФК «Витязь»

ФК «Сокіл» – ФК «Дийдо»

ІІІ група, с. Бобовище

Команда 1 2 3 4 В Н П М О
1. ФК «Бобовище»                  
2. ДЮФК «Мукачево»                  
3. ФК «Поляна»                  
4. ФК «Берегово»                  

 1-тур. 6 лютого (субота)

ДЮФК «Мукачево» – ФК «Берегово»

ФК «Бобовище» – ФК «Поляна»

2-й тур. 13 лютого (субота)

ФК «Поляна» – ДЮФК «Мукачево»

ФК «Берегово» – ФК «Бобовище»

3-й тур. 20 лютого (субота)

ФК «Поляна» – ФК «Берегово»

ДЮФК «Мукачево» – ФК «Бобовище»

ІV група, м. Хуст

Команда 1 2 3 4 В Н П М О
1. ФК «Кісва» (Косівська Поляна)                  
2. ФК «Копаня» (Велика Копаня)                  
3. ФК «Оболонь» (Хуст)                  
4. ФК «Оболонь-2» (Хуст)                  
5. ФК «Старт» (Золотарево)                  

1-й тур. 7 лютого (неділя)

ФК «Кісва» – вихідний

ФК «Копаня» – ФК «Оболонь-2» (Хуст)

ФК «Оболонь» (Хуст) – ФК «Старт»

2-й тур. 13 лютого (субота)

ФК «Оболонь-2» – вихідний

ФК «Кісва» – ФК «Оболонь»

ФК «Копаня» – ФК «Старт»

3-й тур. 14 лютого (неділя)

ФК «Копаня» – вихідний

ФК «Оболонь-2» – ФК «Оболонь»

ФК «Кісва» – ФК «Старт»

4-й тур. 20 лютого (субота)

ФК «Старт» – вихідний

ФК «Оболонь-2» – ФК «Кісва»

ФК «Оболонь» – ФК «Копаня»

5-й тур. 21 лютого (неділя)

ФК «Оболонь» – вихідний

ФК «Копаня»  – ФК «Кісва»

ФК «Оболонь-2» – ФК «Старт»

Джерело
 

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 1759 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: