Головна » Усі публікації » на Закарпатті » На Ужгородщині стартує турнір "Дитячі мрії" (U-8). (РОЗКЛАД)
16:38
На Ужгородщині стартує турнір "Дитячі мрії" (U-8). (РОЗКЛАД)
Протягом чотирьох днів, 17-20 листопада, у спорткомплексах ZINEDINE та Юність проходитимуть змагання серед дітей 2008 року народження.

На Ужгородщині стартує турнір "Дитячі мрії" - це серія міжнародних турнірів з міні-футболу, який вже втретє пройде на Закарпатті. Його девіз: "Спорт – це здоров’я".

Загальне керівництво змаганнями здійснюється Федерацією футболу Ужгородського району. Безпосереднє проведення та організацією турніру покладається на Федерацію футболу Ужгородського району та судійську колегію затверджену оргкомітетом.

Турнір пройде у декілька етапів. На першому етапі команди розділені на сім груп по чотири клуби. Команди, які займуть два перші місця в групах продовжать боротьбу за нагороди.   

Кількість учасників турніру складає 28 команд: 
 
1. Зінедін (Ужгород)
2. ДЮСШ Дрогобич
3. Спарта (Чернівці)
4. Сузір’я-2 (Свалява)
5. Буковина (Чернівці)
6. MFK Zemplin (Sk)
7. Карпати-2 Левандівка (Львів)
8. Олімп (Ужгород)
9. ДЮСШ (Хмельницький)
10. FCVSS Kosice (Sk)
11. СДЮСШОР-2 (Ужгород)
12. ФК Мункач-2
13. Сузір’я (Свалява)
14. Starword (Київ)
15. Зінедін-2 (Ужгород)
16. Дінамік-2 (Київ)
17. Дінамік (Київ)
18. ФК Мункач
19. Карпати Левандівка (Львів)
20. Зінедін 09  (Ужгород)
21. Атлет (Київ)
22. TAP Tarnow (Pl)
23. Буковина-2 (Чернівці)
24. ДЮСШ-1 (Ужгород)
25. СДЮСШОР (Ужгород)
26. BRW-ВІК (Володимир-Волинськ)
27. ДЮСШ Мостиська
28. ДЮСШ-2 Хмельницький

​Група А
 
Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі очки місце
1. Зінедін (Ужгород) Х                  
2. ДЮСШ Дрогобич   Х                
3. Спарта (Чернігів)     Х              
4. Сузір'я-2 (Свалява)       Х            








 ​Група В
 
Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі очки місце
1. Буковина (Чернівці) Х                  
2. MFK Zemplin (SK)   Х                
3. Карпати-2 (Львів)     Х              
4. Олімп (Ужгород)       Х            








 ​Група С
 
Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі очки місце
1. ДЮСШ (Хмельницький) Х                  
2.FCVSS Kosice   Х                
3. СДЮСШОР-2 (Ужгород)     Х              
4. ФК Мункач-2       Х            








​Група D
 
Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі очки місце
1. Сузір’я (Свалява) Х                  
2. Starword (Київ)   Х                
3. Зінедін-2 (Ужгород)     Х              
4. Дінамік-2 (Київ)       Х            








​Група Е
 
Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі очки місце
1. Дінамік (Київ) Х                  
2. ФК Мункач   Х                
3. Карпати (Львів)     Х              
4. Зінедін 09 (Ужгород)       Х            








 ​Група F
 
Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі очки місце
1. Атлет (Київ) Х                  
2. TAP Tarnow (Pl)   Х                
3. Буковина-2 (Чернівці)     Х              
4.ДЮСШ-1 (Ужгород)       Х            








Група 
J
 
Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі очки місце
1. СДЮСШОР (Ужгород) Х                  
2. BRW-ВІК (Володимир-Волинськ)   Х                
3. ДЮСШ Мостиська     Х              
4. ДЮСШ-2 Хмельницький       Х            








 
Розклад ігор
Спорткомплекс «Зінедін»
17 листопада (четвер)
Час Команди Група Рахунок
16.00 Дінамік-2 Київ – Зінедін-2 D  
16.30 Дінамік Київ – Зінедін 09 E  
17.00 Атлет Київ – ДЮСШ-1 Ужгород F  
17.30 Starword Київ  – Зінедін-2 D  
18.00 СДЮСШОР Ужгород – Хмельницький-2 S  
18.30      
 
 
 
Спорткомплекс «Юність» - 18 листопада (п’ятниця)
Час Команди Група Рахунок
9.30 Хмельницький – СДЮСШОР-2 Ужгород C  
10.00 Атлет Київ – TAP Tarnow F  
10.30 Буковина-2 – ДЮСШ-1 Ужгород F  
11.00 Хмельницький – ФК Мункач-2 C  
11.30 TAP Tarnow – ДЮСШ-1 Ужгород F  
12.00 Атлет Київ - Буковина-2 F  
12.30 СДЮСШОР-2 Ужгород – ФК Мункач-2 C  
13.00 ФК Мункач – Зінедін 09 E  
13.30 TAP Tarnow - Буковина-2 F  
14.00 FC VSS Kosice - ФК Мункач-2 C  
14.30 MFK Zemplin – Олімп Ужгород B  
15.00 BRW-ВІК – Мостиська J  
15.30 FC VSS Kosice - Хмельницький C  
16.00 MFK Zemplin – Карпати-2 B  
16.30 СДЮСШОР Ужгород – Мостиська J  
17.00 BRW-ВІК – Хмельницький-2 J  
17.30 FC VSS Kosice – СДЮСШОР-2 Ужгород C  
18.00 MFK Zemplin - Буковина B  
18.30 Хмельницький-2 - Мостиська J  
 
 
 Спорткомплекс «Зінедін» - 18 листопада (п’ятниця)
Час Команди Група Рахунок
9.00 Зінедін - Дрогобич А  
9.30 Спарта – Сузіря-2 А  
10.00 Сузіря – Зінедін-2 D  
10.30 Зінедін – Сузіря-2 А  
11.00 Дрогобич - Спарта А  
11.30 Сузіря - Starword D  
12.00 Зінедін - Спарта A  
12.30 Дрогобич - Сузіря-2 A  
13.00      
13.30      
14.00 Карпати – Зінедін 09 E  
14.30 Буковина – Карпати-2 B  
15.00 ФК Мункач – Дінамік E  
15.30 Дінамік-2 – Сузіря D  
16.00 Буковина – Олімп B  
16.30 ФК Мункач – Карпати E  
17.00 Дінамік-2 – Starword D  
17.30 Капати-2 – Олімп B  
18.00 Дінамік – Карпати-1 E  
18.30 СДЮСШОР Ужгород - BRW-ВІК J  
19.00      
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 1182 | Додав: lobda | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: