Головна » Усі публікації » на Закарпатті » ​Не поділили поля
19:42
​Не поділили поля
Ужгородські Лісоруби продовжують шукати стадіон для проведення домашніх ігор та прийому Чемпіонату України з американського футболу-2016.

​Не поділили поля Закарпатські спортсмени у різних видах показують достойні результати не тільки у межах країни, але і на міжнародній арені. Щоправда, не завжди представникам краю є де тренуватися та розвивати свій вид спорту. Так, чинні Чемпіони України з американського футболу ужгородські «Лісоруби», які розпочали цьогорічний сезон із перемоги над принциповими суперниками — київськими «Бандитами», домашні матчі проводити не мають де. Виникла полеміка у мережі щодо футбольних полів, зокрема і з представниками ФФЗ. Хлопці кажуть: зверталися з відкритими листами до міської влади, говорили з чиновниками. Тренувальний стадіон «Буревісник» для прийому відповідальних матчів непридатний. Немає належних умов. Водночас, «Лісоруби» готові внести свій вклад у розвиток спортивної інфраструктури краю. 

«Перший раз ми, як Чемпіони України, вибороли право проводити в Ужгороді фінал Чемпіонату України з американського футболу. Але зараз ми не впевнені, що зможемо провести гру в Ужгороді. Це може бути Перечин, Мукачево, але однозначно Закарпаття. Три домашні гри регулярного Чемпіонату. За нашу гру я готовий ручатися, що ми нанесемо полю, можливо навіть меншої шкоди, ніж гравці в Європейський футбол чи ті ж чиновники. Ми тренуємося на «Буревіснику», але це поле для проведення матчів серйозних непридатне. Там є три відкритих залізних люка на полі, в які спортсмен може потрапити і отримати травму і закінчити кар’єру. Щодо «Автомобілісту» — так, туди вклалися великі кошти. Але ж ми не хочемо, не вимагаємо це за просто так. Ми готові допомагати. Поле для того і є, аби спортом займатися. Є комерційний тариф, ми готові його заплатити. Навіть так, що хлопці самостійно готові зібрати кошти (адже спонсора ми не маємо) і провести там гру», — говорить Віталій МЕЛЬНИК, граючий тренер ужгородських «Лісорубів» 

У Федерації футболу Закарпаття впевнені: конфлікту немає. Готові іти назустріч, але водночас і закликають американських футболістів самостійно готувати поля для проведення домашніх матчів. Як альтернативу пропонують говорити із керівництвом ФК «Минай» та домовлятися про спільне користування нещодавно відреставрованим полем. 

«Згадали про стадіон «Автомобіліст», але там ще теж треба проводити роботи (немає душу в роздягальнях). Да, газон там уже більш-менш доведеному до ладу, але навантаження на поле теж треба регулювати. Як це питання врегулювати? У них є ініціативні люди. Хай беруть «Буревісник, нехай домовляються з УжНУ, що вони як приватний клуб «Лісоруби» готові допомогти з відновленням. Звісно, на це треба кілька років. Можна же зробити такий об’єкт, який би обслуговував і потреби УжНУ, і «Лісорубів». Може, нехай спробують домовитися із ФК «Минай». Можливо, стануть співвласниками, інвесторами. Лісоруби можуть стати спів інвесторами «Буревісника», привести його до ладу і грати там на Україну, яка проблема?», — каже Віктор КАЧУР, представник Федерації футболу Закарпаття 

Натомість в Ужгородській міській раді наразі це питання коментувати не готові, мовляв тільки почали вивчати звернення Лісорубів і шукати вихід із ситуації. Про рішення повідомлять пізніше.
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 987 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: