Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати районних чемпіонатів
09:19
Результати районних чемпіонатів
Пропонуємо Вашій увазі результати районних чемпіонатів.

Результати районних чемпіонатів Чемпіонат Хустського району. 5 тур

ФК "Iльмова" (Кошелево) - ФК "Фаворит" (Вишково) 4:1
ФК "Сокирниця" - ФК "Салдобош" (Стеблiвка) 4:2
ФК "Рокосово" - ФК "Садовод" (Данилово) 5:0
ФК "Н.Селище" - ФК "Велятино" 1:1
ФК "Чертеж" - ФК "Оболонь" 2:3
ФК "Бороняво" - вихiдний 


Чемпіонат Іршавського району. 5 тур

«Шахтар» Ільниця – ФК «Загаття» 3:0 (юнаки 1:3) 
ФК «Гребля» - ФК «Кушниця» 2:2 (1:1) 
ФК «Доробратово» - ФК «Заріччя» 1:6 (4:3) 
«Виноградово» Великий Раковець – ФК «Боржавське» 4:1 (2:0) 
ФК «Білки» - «Колос» Камянське 1:0 (1:3) 
ФК «Сільце» - вихідний 


Чемпіонат Ужгородського району. 5 тур
 
Вища ліга
 
ФК «Деренівка» Нижнє Солотвино - ФК «Конвектор» Коритняни 1:1 (юнаки 1:5)
ФК «Зірка» Лінці - ФК «Тиса» Есень 1:0 (4:2)
ФК «В.Добронь» - ФК «Карпати» Кам'яниця 1:3 (4:1)
ФК «Вовкове» - ФК «Фаворит» Шишлівці 1:2 (1:2)
ФК «Ярок» - ФК «В.Лази» 0:8 (2:5)
 
Перша ліга
 
ФК "Ратівці" - ФК "Дубрівка" 4:8 (10:0)
ФК "Мінеральне" - ФК "Р.Комарівці" 1:3 (3:1) 
ФК "Оріховиця" - ФК "В.Геєвці" 0:0 (5:0) 


Чемпіонат Виноградівського району. 2 тур

«Дротинці» - «Підвиноградів» 3:1 (юнаки 4:0) 
«Фанчиково» - «Матієво» 4:1 (2:0) 
«Онок» - «Неветленфолу» 2:3 (2:3) 
«Великі Комяти» - «Олешник» 5:1 (1:0) 
«Перехрестя» - «Чепа» 1:0 (3:0) 
«Вилок» - вихідний 


Чемпіонат Берегівського району. 6 тур

ФК «Свобода» - ФК «Артос» Гать (перенесенно) 
ФК «Четфолво» - ФК «Яноші» 0:5 (юнаки 0:4) 
ФК «Талісман» В.Береги - ФК «В.Бийгань» 0:1 (4:0) 
ФК «Боржава» - ФК «Кідьош» 0:5 (3:2) 
ФК «Зірка» - ФК «Запсонь» 5:1 (0:2) 


Чемпіонат Мукачівського району. 4 тур

«Горонда» - «Н. Давидиково» 1:5 (юнаки 3:0) 
«Станово» - «Сокіл» - гру перенесено 
«Чинадієво» – «В. Лучки» 1:2 (2:2) 
«Ромочевиця» - «Страбічово» +:- (+:-) 


Чемпіонат Воловецького району. 3 тур

ФК "Аякс" (Скотарське) - ФК "Спарта" (Воловець) 4:2 
ФК "Граніт" (Тишів) - ФК "Перевал" (Завадка) 2:2 
ФК "Бескид" (Лази) - ФК "Едельвейс" (Н.Ворота) 3:2 
ФК "Воловець" (Воловець) - ФК "Маяк" (В.Ворота) 0:0 
ФК "Пікуй" (Біласовиця) - ФК "Жденієво" (Жденієво) 0:1
ФК "Смерічка" (Гукливий) - вихідний
 
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 2237 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
2 Вячеслав  
0
Чому Свалявський район не виставляється?

3 lobda  
0
там не грають чемпіонати

1 вася  
0
перечинський район будете виставляти чи ні

الاسم *:
Email *:
كود *: