Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати районних чемпіонатів
17:45
Результати районних чемпіонатів
Пропонуємо Вашій увазі результати районних чемпіонатів.

Результати районних чемпіонатів
Чемпіонат Хустського району. 7 тур

ФК "Рокосово" - ФК "Бороняво" 1:0
ФК "Н.Селище" - ФК "Салдабош" (Стеблівка) 1:1 
ФК "Чертеж" (Хуст) - ФК "Садовод" (Данилово) 3:0 
ФК "Сокирниця" - ФК "Фаворит" (Вишково) 1:0 
ФК "Велятино" - ФК "Оболонь" - матч перенесений 
ФК "Ільмова" - вихідний


Чемпіонат Воловецького району. 5 тур
 
"Пікуй" Біласовиця - "Едельвейс" Н. Ворота 1:4
"Граніт" Тишів - "Смерічка" Гукливий 1:2
"Воловець" - "Перевал" Завадка 4:1
"Жденієво" - "Маяк" В. Ворота 0:2
"Бескид" Лази - "Спарта" Воловець1:2
 
 
 
Чемпіонат Виноградівського району. 4 тур
 
ФК "Онок" - ФК "Підвиноградів" 2:4 (юнаки 2:5)
ФК "Перехрестя" - ФК "Матієво" 1:2 (4:1)
ФК "В.Ком'яти" - ФК "Неветленфолу" 2:3 (1:0)
ФК "Вилок" - ФК "Чепа" 7:0 (4:0)
ФК "Дротинці" - вихідний
ФК "Егреш" - ФК "Фанчиково" - перенесено 


Чемпіонат Мукачівського району. 5 тур
 
"Сокіл" - "Ромочевиця" 4:1 (юнаки 2:1)
"Н.Давидково" - "Станово" 2:2 (2:0)
"В.Лучки" - "Горонда" 5:2 (3:2)
"Страбічово" - "Чинадієво" гру перенесено

 
Чемпіонат Іршавського району. 6 тур
 
ФК "Білки" - ФК "Сільце" 2:3 (юнаки 3:0)
"Колос" Камянське - ФК "Боржавське" 5:0 (5:0)
"Виноградар" Великий Раковець - ФК "Заріччя" 1:0 (1:6)
ФК "Кушниця" - "Дружба" Дубрівка 6:2 (6:0)
ФК "Доробратово" - "Шахтар" Ільниця 0:3 (3:3)
ФК "Гребля" - ФК "Загаття" 5:0 (0:0)

 
Чемпіонат Берегівського району. 8 тур
 
ФК «Свобода» - ФК «Запсонь» 1:2 (юнаки 0:2)
ФК «Четфолво» - ФК «Кідьош» 1:2 (3:2)
ФК «Талісман» В.Береги - ФК «Артос» Гать 4:3 (5:0)
ФК «В.Бийгань» - ФК «Яноші» 1:2 (0:2)
ФК «Зірка» - ФК «Боржава» 5:0 (0:3)


Чемпіонат Ужгородського району. 6 тур
 
ФК "В.Добронь" - ФК "Конвектор" Коритняни 1:0 (6:0)
ФК "Зірка" Лінці - ФК "Фаворит" Шишловці 4:0 (0:3)
ФК "Деренівка" Н.Солотвино - ФК "Ярок" 4:4 (1:2)
ФК "Вовкове" - ФК "В.Лази" 1:0 (3:1)
ФК "Латекс" Баранинці - ФК "Карпати" Кам'яниця 2:2 (2:1)
ФК "Тиса" Есень - пропускають тур.
 
Перша ліга

"Ратівці" - "Р. Комарівці" 1:5 (4:1)
"В. Геєвці" - "Дубрівка" 2:0 (2:5)
"Оріховиця" - "Мінеральне" 5:1 (9:0)
 
 
Чемпіонат Тячівського району. 9 тур
 
"Руське Поле" - "Вонігово" 2:3 (юнаки 3:1)
"Колос" Теребля - "Діброва" Нижня Апша 2:2 (0:1)
"Лісоруб" Усть-Чорна - "Беркут" Бедевля 1:1 (2:2)
"Вільхівці" - "Нива" Тячівка 2:3 (2:1)
"Калини" - "Брустури" Лопухово 3:1 (4:1)
"Плеша" Підплеша - "Менчул" Кричево 3:2 (8:1)
"Тиса" - "Лази" (2:3)
 
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 1631 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: