Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Результати та розклад турніру "Дитячі мрії" (U-8). День другий
19:32
Результати та розклад турніру "Дитячі мрії" (U-8). День другий
Сьогодні, 18 листопада завершився перший груповий етап міжнародних дитячих змагань "Дитячі мрії".

Результати та розклад турніру "Дитячі мрії" - це серія міжнародних турнірів з міні-футболу, який вже втретє пройде на Закарпатті. Його девіз: "Спорт – це здоров’я".

Загальне керівництво змаганнями здійснюється Федерацією футболу Ужгородського району. Безпосереднє проведення та організацією турніру покладається на Федерацію футболу Ужгородського району та судійську колегію затверджену оргкомітетом.

Сьогодні, 18 листопада визначилися комнади, які пробились до шістнадцятки найкращих і будуть вести боротьбу за медалі змагань. 


Спорткомплекс «Юність» - 18 листопада (п’ятниця)
Час Команди Група Рахунок
9.30 Хмельницький – СДЮСШОР-2 Ужгород C 1:0
10.00 Атлет Київ – TAP Tarnow F 7:0
10.30 Буковина-2 – ДЮСШ-1 Ужгород F 2:1
11.00 Хмельницький – ФК Мункач-2 C 5:0
11.30 TAP Tarnow – ДЮСШ-1 Ужгород F 0:2
12.00 Атлет Київ - Буковина-2 F 5:2
12.30 СДЮСШОР-2 Ужгород – ФК Мункач-2 C 1:2
13.00 ФК Мункач – Зінедін 09 E 4:0
13.30 TAP Tarnow - Буковина-2 F 0:2
14.00 FC VSS Kosice - ФК Мункач-2 C 2:1
14.30 MFK Zemplin – Олімп Ужгород B 0:0
15.00 BRW-ВІК – Мостиська J 1:5
15.30 FC VSS Kosice - Хмельницький C 1:1
16.00 MFK Zemplin – Карпати-2 B 0:1
16.30 СДЮСШОР Ужгород – Мостиська J 2:0
17.00 BRW-ВІК – Хмельницький-2 J 1:0
17.30 FC VSS Kosice – СДЮСШОР-2 Ужгород C 0:3
18.00 MFK Zemplin - Буковина B 2:3
18.30 Хмельницький-2 - Мостиська J 0:2
 
 
Спорткомплекс «Зінедін» - 18 листопада (п’ятниця)
Час Команди Група Рахунок
9.00 Зінедін - Дрогобич А 7:0
9.30 Спарта – Сузіря-2 А 2:2
10.00 Сузіря – Зінедін-2 D 1:0
10.30 Зінедін – Сузіря-2 А 7:0
11.00 Дрогобич - Спарта А 1:3
11.30 Сузіря - Starword D 1:0
12.00 Зінедін - Спарта A 11:0
12.30 Дрогобич - Сузіря-2 A 0:0
13.00      
13.30      
14.00 Карпати – Зінедін 09 E 1:1
14.30 Буковина – Карпати-2 B 7:1
15.00 ФК Мункач – Дінамік E 2:2
15.30 Дінамік-2 – Сузіря D 1:2
16.00 Буковина – Олімп B 1:0
16.30 ФК Мункач – Карпати E 2:2
17.00 Дінамік-2 – Starword D 1:1
17.30 Капати-2 – Олімп B 1:1
18.00 Дінамік – Карпати-1 E 0:0
18.30 СДЮСШОР Ужгород - BRW-ВІК J 4:0
19.00      
 

Група А

 
Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі очки місце
1. Зінедін (Ужгород) Х       3 0 0 25:0 0 1
2. ДЮСШ Дрогобич   Х     0 1 2 1:10 1 4
3. Спарта (Чернівці)     Х   1 1 1 5:15 4 2
4. Сузір'я-2 (Свалява)       Х 0 2 1 2:9 2 3
 
 
 
 



 
Група В
 
Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі очки місце
1. Буковина (Чернівці) Х       3 0 0 11:3 9 1
2. MFK Zemplin (SK)   Х     0 1 2 2-4 1 4
3. Карпати-2 (Львів)     Х   1 1 1 3-8 4 2
4. Олімп (Ужгород)       Х 0 2 1 1-2 2 3








 Група С
 
Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі очки місце
1. ДЮСШ (Хмельницький) Х       2 1 0 7-1 7 1
2.FCVSS Kosice   Х     1 1 1 3-5 4 2
3. СДЮСШОР-2 (Ужгород)     Х   1 0 2 4-3 3 4
4. ФК Мункач-2       Х 1 0 2 3-8 3 3
 





 
 
 
 Група D
 
Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі очки місце
1. Сузір’я (Свалява) Х       3 0 0 4-1 0 1
2. Starword (Київ)   Х     1 1 1 3-3 4 2
3. Зінедін-2 (Ужгород)     Х   0 1 2 1-3 1 4
4. Дінамік-2 (Київ)       Х 0 2 1 2-3 2 3





 
 
 
 Група Е
 
Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі очки місце
1. Дінамік (Київ) Х       1 2 0 6-4 5 2
2. ФК Мункач   Х     1 2 0 8-4 5 1
3. Карпати (Львів)     Х   0 3 0 3-3 3 3
4. Зінедін 09 (Ужгород)       Х 0 1 2 3-9 1 4
 




 
 
 
 Група F
 
Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі очки місце
1. Атлет (Київ) Х       3 0 0 20-4 9 1
2. TAP Tarnow (Pl)   Х     0 0 3 0-11 0 4
3. Буковина-2 (Чернівці)     Х   2 0 1 6-6 6 2
4.ДЮСШ-1 (Ужгород)       Х 1 0 2 5-10 3 3
 




 
 

 Група J

 
Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі очки місце
1. СДЮСШОР (Ужгород) Х       3 0 0 13-0 9 1
2. BRW-ВІК (Володимир-Волинськ)   Х     1 0 2 2-9 3 3
3. ДЮСШ Мостиська     Х   2 0 1 7-3 6 2
4. ДЮСШ-2 Хмельницький       Х 0 0 3 0-10 0 4
 
 
 
 
 
 
 


Спорткомплекс «Юність» - 19 листопада (субота)
Час Команди   Рахунок
8.30 Зінедін 1А – 2В Карпати-2 1  
9.00 Буковина 1В – 2А Спарта 2  
9.30  ДЮСШ Хмельницький 1С – 2D Starword Київ 3  
10.00 Сузіря Свалява 1D – 2C Kosice 4  
10.30 Winner1 – Winner2 K  
11.00 Loser1 – Loser2 O  
11.30 Winner3 – Winner4 L  
12.00 Loser3 – Loser4 P  
12.30 Мункач 1E – 1-а з 3-іх  ДЮСШ-1 Ужгород 5  
13.00 Атлет Київ 1F – 2-а з 3-іх  Мункач-2 6  
13.30  СДЮСШОР Ужгород 1J – 2E Дінамік 7  
14.00 Буковина-2 2F – 2J ДЮСШ Мостиська 8  
14.30      
15.00      
15.30      
16.00      
16.30      
17.00      
17.30      
 


Спорткомплекс «Зінедін» - 19 листопада (субота)
Час Команди   Рахунок
9.00 Дрогобич 4A – 7-е із 3-іх Сузіря-2    
9.30 MFK Zemplin 4В – 4С СДЮСШОР-2    
10.00 BRW-ВІК 3-е із 3-іх – 4А Дрогобич    
10.30 Карпати 4-е з 3-іх – 4В MFK Zemplin    
11.00 BRW-ВІК 3-е з 3-іх – 7-е з 3-іх Сузіря-2    
11.30 Карпати 4-е з 3-іх – 4С СДЮСШОР-2    
12.00 Дінамік-2 5-е з 3-іх – 4D Зінедін-2    
12.30 Олімп 6-е з 3-іх – 4F TAP Tarnow    
13.00 Зінедін-2 4D – 4E Зінедін 09    
13.30 TAP Tarnow  4F – 4J Хмельницький-2    
14.00  Дінамік-2 5-е з 3-іх – 4E Зінедін 09    
14.30 Олімп 6-е з 3-іх – 4J Хмельницький-2    
15.00 Winner5 – Winner6 M  
15.30 Loser5 – Loser6 R  
16.00 Winner7 – Winner8 N  
16.30 Loser7 – Loser8 S  
17.00 3T – 3U    
17.30 3V – 3W    
18.00      
 
 
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 1237 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: