Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Результати та розклад турніру "Дитячі мрії" (U-8). День третій
19:01
Результати та розклад турніру "Дитячі мрії" (U-8). День третій
Сьогодні, 19 листопада завершився третій день міжнародних дитячих змагань "Дитячі мрії".

Результати та розклад турніру "Дитячі мрії" - це серія міжнародних турнірів з міні-футболу, який вже втретє пройде на Закарпатті. Його девіз: "Спорт – це здоров’я".

Загальне керівництво змаганнями здійснюється Федерацією футболу Ужгородського району. Безпосереднє проведення та організацією турніру покладається на Федерацію футболу Ужгородського району та судійську колегію затверджену оргкомітетом.

Сьогодні, 19 листопада визначилися півфіналісти, серед яких одразу три закарпатські команди: ужгородські Зінедін, СДЮСШОР та свалявське Сузір'я.

 
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА 19 ЛИСТОПАДА

Спорткомплекс «Юність» - 19 листопада (субота)
Час Команди   Рахунок
8.30 Зінедін 1А – 2В Карпати-2 1 13:0
9.00 Буковина 1В – 2А Спарта 2 5:0
9.30  ДЮСШ Хмельницький 1С – 2D Starword Київ 3 6:1
10.00 Сузіря Свалява 1D – 2C Kosice 4 2:1
10.30 Зінедін   Winner1 – Winner2   Буковина K 3:0
11.00 Карпати-2   Loser1 – Loser2   Спарта O 0:5
11.30 Хмельницький   Winner3 – Winner4   Сузіря L 2:2 (0:2)
12.00 Starword   Loser3 – Loser4   Kosice P 3:0
12.30 Мункач 1E – 1-а з 3-іх  ДЮСШ-1 Ужгород 5 3:0
13.00 Атлет Київ 1F – 2-а з 3-іх  Мункач-2 6 4:1
13.30  СДЮСШОР Ужгород 1J – 2E Дінамік 7 1:0
14.00 Буковина-2 2F – 2J ДЮСШ Мостиська 8 1:1 (2:0)
       

 
  
Спорткомплекс «Зінедін» - 19 листопада (субота)
Час Команди   Рахунок
9.00 Дрогобич 4A – 7-е із 3-іх Сузіря-2   0:0
9.30 MFK Zemplin 4В – 4С СДЮСШОР-2   0:3
10.00 BRW-ВІК 3-е із 3-іх – 4А Дрогобич   2:0
10.30 Карпати 4-е з 3-іх – 4В MFK Zemplin   4:0
11.00 BRW-ВІК 3-е з 3-іх – 7-е з 3-іх Сузіря-2   3:0
11.30 Карпати 4-е з 3-іх – 4С СДЮСШОР-2   2:0
12.00 Дінамік-2 5-е з 3-іх – 4D Зінедін-2   1:0
12.30 Олімп 6-е з 3-іх – 4F TAP Tarnow   1:0
13.00 Зінедін-2 4D – 4E Зінедін 09   1:0
13.30 TAP Tarnow  4F – 4J Хмельницький-2   3:1
14.00  Дінамік-2 5-е з 3-іх – 4E Зінедін 09   1:0
14.30 Олімп 6-е з 3-іх – 4J Хмельницький-2   1:0
15.00 Мункач Winner5 – Winner6 Атлет M 0:4
15.30 ДЮСШ-1  Ужгород Loser5 – Loser6 Мункач-2 R 2:0
16.00 СДЮСШОР  Winner7 – Winner8 Буковина-2 N 5:0
16.30 Дінмаік Loser7 – Loser8 Мостиська S 1:3
17.00 Сузіря-2  3T – 3U Zemplin 21 1:3
17.30 Зінедін 09 3V – 3W Хмельницький-2 22 0:2
18.00      
 
 
 РОЗКЛАД НА 20 ЛИСТОПАДА
 
Спорткомплекс «Юність» - 20 листопада (неділя)
Час Команди   Рахунок
8.00 Дрогобич  2T – 2U  СДЮСШОР-2 Ужгород 19 0:1
8.30 Зінедін-2  2V – 2W  TAP Tarnow 20  
9.00 Сузіря-2  Loser21 – Loser22  Зінедін-09 За 27 місце  
9.30 Дрогобич  Loser19 – Loser20  За 23 місце  
10.00 СДЮСШОР-2  Winner19 – Winner20 За 21 місце  
10.30 Карпати-2  Loser O – Loser P  Kosice 15  
11.00 Мункач-2  Loser R – Loser S  Дінамік 16  
11.30 Спарта  Winner O – Winner P  Starword 13  
12.00 ДЮСШ-1 Ужгород Winner R – Winner S Мостиська 14  
12.30 Loser15 – Loser16 За 15 місце  
13.00 Winner15 – Winner16 За 13 місце  
13.30 Loser13 – Loser14 За 11 місце  
14.00 Winner13 – Winner14 За 9 місце  
14.30      
 
 
 
Спорткомплекс «Зінедін» - 20 листопада (неділя)
Час Команди   Рахунок
8.00      
8.30 BRW-Вік  1T – 1U  Карпати 17  
9.00 Дінамік-2  1V – 1W  Олімп 18  
9.30 Zemplin  Winner21 – Winner22 Хмельницький-2 За 25 місце  
10.00 Loser17 – Loser18 За 19 місце  
10.30 Winner17 – Winner18 За 17 місце  
11.00 Буковина  Loser K – Loser L  Хмельницький 11  
11.30 Мункач  Loser M – Loser N  Буковина-2 12  
12.00 Зінедін  Winner K – Winner L  Сузіря 9  
12.30 Атлет  Winner M – Winner N  СДЮСШОР 10  
13.00 Loser11 – Loser12 За 7 місце  
13.30 Winner11 – Winner12 За 5 місце  
14.00 Loser9 – Loser10 За 3 місце  
14.30 Winner9 – Winner10 За 1 місце  
15.00 Закриття турніру    
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 1151 | Додав: lobda | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 1
1 Людмила  
0
Спарта Чернівці - Ви найкращі !!! Організаторам велика подяка за турнір.

الاسم *:
Email *:
كود *: