Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Результати та розклад XV Міжнародного турніру пам’яті В.Югаса. День третій
19:17
Результати та розклад XV Міжнародного турніру пам’яті В.Югаса. День третій
Сьогодні, 26 листопада завершився другий груповий етап міжнародного турніру пам’яті Володимира Югаса.

Результати та розклад XV Міжнародного турніру пам’яті В.Югаса. День третій Сьогодні відбулись матчі другого групового етапу. До завітної шістки, яка завтра буде боротися за призові місця пробилися лише два ужгородські клуби - Зінедін та СДЮСШОР. Підопічні Шоляка лише завдяки кращій різниці голів (на один м'яч) вибороли перше місце у групі.

Натомість у свалявців були абсолютно рівні показники із КЗ ДЮСШ Блохіна, Бєланова-2 з Вінниці, тож ці команди визначали кращого у пробитті шестиметрових, де влучнішими виявились вінничани. "Фаворит" з Великого Березного також мав рівну кількість очок та різницю голів з словацьким Земпліном, але мав на один забитий гол менше, тож першими були словаки.
 
У вирішальному раунді змагань шість команд поділені на дві групи, переможці яких зійдуться у фіналі. 


РЕЗУЛЬТАТИ

Спорткомплекс «Юність» - 26 листопада (субота)
Час Команди   Рахунок
9.00 Зінедін  A1 – C2 Атлет M 4-0
9.30 Zemplin  A2 – C1 Фаворит N 0-0
10.00 Арсенал  B1 – D2 Арсенал-2 O 0-1
10.30 Зінедін  A1 – E1 Вінниця M 2-1
11.00 Zemplin  A2 – E2 СДЮСШОР-2 N 3-1
11.30 Арсенал  B1 – F1 Мункач O 2-3
12.00 Атлет  C2 – E1 Вінниця M 0-1
12.30 Фаворит  C1 – E2 СДЮСШОР-2 N 2-0
13.00 Арсенал-2 D2 – F1 Мункач O 2-0
13.30 Мостиська  B2 – D1 Сузір’я P 0-1
14.00 Вікторія-Покрова  J1 – K2 Mielec R 4-1
14.30                   InBev  J2 – K1 Явір-Олімп     S 1-0
       
15.30 Мостиська  B2 – F2 Вінниця-2 P 0-1
16.00 Вікторія-Покрова  J1 – L1 СДЮСШОР R 0-0
16.30 InBev  J2 – L2 Спарта S 0-0
17.00 Сузір’я  D1 – F2 Вінниця-2 P 0-0
(пен. -:+)
17.30 Mielec  K2 – L1 СДЮСШОР R 0-4
18.00 Явір-Олімп  K1 – L2 Спарта S 1-0
 
  
Спорткомплекс «Зінедін» - 26 листопада (субота)
Час Команди   Рахунок
9.00 Vyber  B4 – D3 Прикарпаття W 1-0
9.30 Виноградів  J3 – K4 Олімп-2 V 3-0
10.00 Juventus  J4 – K3 Сільце Z 1-0
10.30 Vyber  B4 – F4 СДЮСШОР 07 W 0-1
11.00 Виноградів  J3 – L3 «Карпати» (Львів) V 0-0
11.30 Juventus  J4 – L4 Сільце-2 Z 4-0
12.00 Прикарпаття  D3 – F4 СДЮСШОР 07 W 0-1
12.30 Олімп-2 K4 – L3 «Карпати» (Львів) V 0-4
13.00 Сільце  K3 – L4 Сільце-2 Z 2-0
13.30 Varda T3 – Q3 Зінедін-2 XI 0-3
14.00 Прикарпаття W3 – V3 Олміп-2 XII 2-0
14.30 Бровари T2 – Q2 Карпати-Левандівка IX 4-1
15.00 Vyber   W2 – V2 Виноградів X 3-0
15.30 Varda  T3 – U3 ФК Львів-2 XI 0-3
16.00  Прикарпаття W3 – Z3 Сільце-2 XII 0-1
16.30 Миколаїв T1 – Q1 Зінедін 07 VII 1-1
17.00 СДЮСШОР 07 W1 – V1 Карпати VIII 2-1
17.30 Зінедін-2 Q3 – U3 ФК Львів-2 XI 2-1
18.00 Олімп-2 V3 – Z3 Сільце-2 XII 0-3
18.30      
 
  
Зал «Карпати» (Барвінок, «Золота гора») - 26 листопада (субота)
Час Команди   Рахунок
9.00 Бровари  A3 – C4 «Карпати» (Миколаїв) T 1-3
9.30 Карпати Левандівка  A4 – C3 Зінедін-2 Q 0-0
10.00 Олімп  B3 – D4 ФК «Львів-2» U 7-0
10.30 Бровари   A3 – E3 Varda T 3-0
11.00 Карпати Левандівка  A4 – E4 Зінедін 07 Q 1-1
11.30 Олімп  B3 – F3 ФК «Львів» U 1-0
12.00 «Карпати» (Миколаїв) C4 – E3 Varda T 3-0
12.30 Зінедін-2 C3 – E4 Зінедін 07 Q 1-2
13.00 ФК «Львів-2» D4 – F3  ФК «Львів» V 1-3
       
       
 
 Розклад ігор за 1-18 місця
Група M
Команда 1 2 3 В Н П м’ячі очки місце
1 A1 «Зінедін» Ужгород === 4-0 2-1 2 0 0 6-1 6 1
2 C2 «Атлет» (Київ) 0-4 === 0-1 0 0 2 0-5 0 3
3 E1 Вінниця 1-2 1-0 === 1 0 1 2-2 3 2
 
Група N
Команда 1 2 3 В Н П м’ячі очки місце
1 A2 MFK «Zemplin» === 0-0 3-1 1 1 0 3-1 4 1
2 C1 Великий Березний 0-0 === 2-0 1 1 0 2-0 4 2
3 E2 СДЮСШОР-2 (Ужгород) 1-3 0-2 ====== 0 0 2 1-5 0 3
 
Група O
Команда 1 2 3 В Н П м’ячі очки місце
1 B1 «Арсенал» (Київ) === 0-1 2-3 0 0 2 2-4 0 3
2 D2 «Арсенал-2» (Київ) 1-0 === 2-0 2 0 0 3-0 6 1
3 F1 ФК «Мункач» 3-2 0-2 === 1 0 1 3-4 3 2
 
Група P
Команда 1 2 3 В Н П м’ячі очки місце
1 B2  Мостиська === 0-1 0-1 0 0 2 0-2 0 3
2 D1 «Сузір’я» 1-0 === 0-0 1 1 0 1-0 4 2
3 F2 Вінниця-2 1-0 0-0 === 1 1 1 1-0 4 1
 
 Група R
Команда 1 2 3 В Н П м’ячі очки місце
1 J1 Вікторія-Покрова === 4-1 0-0 1 1 0 4-1 4 2
2 K2 PN Mielec 1-4 === 0-4 0 0 2 1-8 0 3
3 L1 СДЮСШОР 0-0 4-0 === 1 1 0 4-0 4 1
 
Група S
Команда 1 2 3 В Н П м’ячі очки місце
1 J2 InBev Житомир === 1-0 0-0 1 1 0 1-0 4 1
2 K1 Явір-Олміп 0-1 === 1-0 1 0 1 1-1 3 2
3 L2 Спарта 0-0 0-1 === 0 1 1 0-1 1 3
 
Розклад ігор за 19-36 місця
 
Група T
Команда 1 2 3 В Н П м’ячі очки місце
1 A3 Бровари === 1-3 3-0 1 0 1 4-3 3 2
2 C4 Миколаїв     3-1 === 3-0 2 0 0 6-1 6 1
3 E3 Varda 0-3 0-3 === 0 0 2 0-6 0 3
 
Група Q
Команда 1 2 3 В Н П м’ячі очки місце
1 A4 Карпати Левандівка ====== 0-0 1-1 0 2 0 1-1 2 2
2 C3 Зінедін-2 0-0 === 1-2 0 1 1 1-2 1 3
3 E4 Зінедін 07 1-1 2-1 === 1 1 0 3-2 4 1
 
Група U
Команда 1 2 3 В Н П м’ячі очки місце
1 B3 Олімп === 7-0 1-0 2 0 0 8-0 6 1
2 D4 ФК «Львів-2» 0-7 === 1-3 0 0 2 1-10 0 3
3 F3 ФК «Львів» 0-1 3-1 === 1 0 1 3-2 3 2
 
Група W
Команда 1 2 3 В Н П м’ячі очки місце
1 B4 «Vyber» Kosice === 1-0 0-1 1 0 1 1-1 3 2
2 D3 Прикарпаття 0-1 === 0-1 0 0 2 0-2 0 3
3 F4 СДЮСШОР 07 1-0 1-0 === 2 0 0 2-0 6 1
 
 Група V
Команда 1 2 3 В Н П м’ячі очки місце
1 J3 Виноградів === 3-0 0-0 1 1 0 3-0 4 2
2 K4 Олімп-2 0-3 === 0-4 0 0 2 0-7 0 3
3 L3 Карпати» (Львів) 0-0 4-0 === 1 1 0 4-0 4 1
 
Група Z
Команда 1 2 3 В Н П м’ячі очки місце
1 J4 Juventus === 1-0 4-0 2 0 0 5-0 6 1
2 K3 ФК «Сільце» 0-1 === 2-0 1 0 1 2-1 3 2
3 L4 ФК «Сільце-2» 0-4 0-2 === 0 0 2 0-6 0 3
 

РОЗКЛАД НА НЕДІЛЮ (27 листопада)
 
Спорткомплекс «Юність» - 27 листопада (неділя)
Час Команди   Рахунок
8.00  ФК Львів-2 XI (2) – XII (2) Прикарпаття За 33 місце  
8.30 Карпати-Левандівка  Q2 – U2 ФК Львів IX  
9.00 Виноградів  V2 – Z2 Сільце X  
9.30 Зінедін  M1 – N1 MFK «Zemplin» I  
10.00 Вінниця-2 P1 – R1 СДЮСШОР II  
10.30 Vyber Kosice  W2 – Z2 Сільце X  
11.00 Зінедін   M1 – O1 Арсенал Київ I  
11.30 Вінниця-2  P1 – S1 InBev Житомир II  
12.00 Бровари  T2 – U2 ФК Львів IX  
12.30 MFK «Zemplin» N1 – O1 Арсенал Київ I  
13.00 СДЮСШОР  R1 – S1 InBev Житомир II  
13.30 IX (2) – X (2) За 27 місце  
14.00 IX (1) – X (1) За 25 місце  
14.30 I (3) – I (3) За 5 місце  
15.00 I (2) – I (2) За 3 місце  
15.30 I (1) – I (1) За 1 місце  
16.00 Нагородження    
 
  
Спорткомплекс «Зінедін» - 27 листопада (неділя)
 
Час Команди   Рахунок
8.00 Varda  XI (3) – XII (3) Олімп-2 За 35 місце 0-3
8.30 Зінедін 07 Q1 – U1 Олімп VII  
9.00 Карпати Львів  V1 – Z1 Juventus Kosice VIII  
9.30 Вінниця  M2 - N2 Фаворит Березний   III  
10.00 Сузіря  P2 – R2 Покрова Львів IV  
10.30 СДЮСШОР 07 W1 – Z1 Juventus Kosice VIII  
11.00 Вінниця  M2 – O2 ФК «Мункач» III  
11.30 Сузіря  P2 – S2 Явір Сміла IV  
12.00 Миколаїв  T1 – U1 Олімп VII  
12.30 Фаворит Березний  N2 – O2 ФК «Мункач» III  
13.00 Покрова Львів  R2 – S2 Явір Сміла IV  
13.30 VII (2) – VIII (2) За 21 місце  
14.00 VII (1) – VIII (1) За 19 місце  
14.30 III (3) – IV (3) За 11 місце  
15.00 III (2) – IV (2) За 9 місце  
15.30 III (1) – IV (1) За 7 місце  
 
 
Зал «Карпати» (Барвінок, «Золота гора») - 27 листопада (неділя)
Час Команди   Рахунок
9.00 Зінедін-2 XI (1) – XII (1) Сільце-2 За 31 місце 0-1
9.30 Атлет Київ  M3 – N3 СДЮСШОР-2 V  
10.00 ДЮСШ Мостиська  P3 – R3 Mielec (Pl) VI  
10.30 Атлет Київ  M3 – O3 Арсенал Київ V  
11.00 ДЮСШ Мостиська  P3 – S3 Спарта Чернівці VI  
11.30 СДЮСШОР-2 N3 – O3 Арсенал Київ V  
12.00 Mielec (Pl)  R3 – S3 Спарта Чернівці VI  
12.30 IX (3) – X (3) За 29 місце  
13.00 VII (1) – VIII (2) За 23 місце  
13.30 V (3) – VI (3) За 17 місце  
14.00 V (2) – VI (2) За 15 місце  
14.30 V (1) – VI (1) За 13 місце  
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 1116 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: