Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Результати та розклад XV Міжнародного турніру пам’яті В.Югаса. День другий
20:15
Результати та розклад XV Міжнародного турніру пам’яті В.Югаса. День другий
Сьогодні, 25 листопада завершився перший груповий етап міжнародного турніру пам’яті Володимира Югаса

Результати та розклад XV Міжнародного турніру пам’яті В.Югаса. День другий Сьогодні відбулись завершальні матчі першого групового етапу. Надалі команди будуть поділені на групи, які боротимуться за 1-16 та 17-36 місця. Одразу 5 закарпатських команд зайняли перші місця в своїх групах - ужгородські Зінедін та СДЮСШОР, свалявське Сузір'я, Фаворит Великий Березний та ФК Мункач.

Загальне керівництво змаганнями здійснюється Федерацією футболу Ужгородського району та Закарпатським благодійним фондом "За майбутнє покоління". Безпосереднє проведення та організацією турніру покладається на Федерацію футболу Ужгородського району та судійську колегію затверджену оргкомітетом.


РЕЗУЛЬТАТИ ІГОР

Спорткомплекс «Зінедін»  24 листопада (четвер)
Час Команди Група Рахунок
16.00 Вінниця – Зінедін 07 E 2:0
16.30 Атлет Київ – Зінедін-2 C 1:0
17.00 Вінниця-2 – СДЮСШОР 07 F 0:0
17.30 СДЮСШОР-2 – Зінедін 07 E 2:0
 
 
Спорткомплекс «Юність» - 25 листопада (п’ятниця)
Час Команди Група Рахунок
9.00 Вінниця-1 – СДЮСШОР-2 E 1-0
9.30 СДЮСШОР – Сільце-2 L 5-1
10.00 Мункач – Вінниця-2 F 1-0
10.30 Сільце – Олімп-2 K 4-0
11.00 СДЮСШОР – Спарта L 1-0
11.30 Мункач – СДЮСШОР 07 F 1-0
12.00 Вінниця-2 – ФК Львів F 4-1
12.30 Varda – Вінниця E 1-4
13.00 Спарта – Сільце-2 L 3-0
13.30 Сільце - Явір K 1-3
14.00 Мункач – ФК Львів F 3-1
14.30 Varda – СДЮСШОР-2 E 1-1
15.00 Олімп-2 – Явір К 1-2
15.30 ФК Львів – СДЮСШОР 07 F 1-0
16.00 Сільце – PN Mielec K 0:2
16.30 Varda – Зінедін 07 E 1:1
17.00 Явір - PN Mielec K 5:0
17.30 Атлет – Карпати Миколаїв C 3:1
18.00 InBev – Виноградів J 0:2
18.30 PN Mielec – Олімп-2 K 3:1
 
 
Спорткомплекс «Зінедін» - 25 листопада (п’ятниця)
Час Команди Група Рахунок
9.30 Фаворит – Зінедін-2 C 2-0
10.00 Зінедін – Карпати-Левандівка A 4-0
10.30 Арсенал – Олімп B 0-0
11.00 Фаворит – Атлет C 2-0
11.30 Арсенал-2 – Сузіря D 0-1
12.00 Бровари – Карпати-Левандівка A 2-0
12.30 Арсенал - Vyber Kosice B 10-0
13.00 Карпати-Левандівка - MFK Zemplin A 0-12
13.30 Арсенал-2 – ФК Львів-2 D 1-1
14.00 Прикарпаття – Сузіря D 1-3
14.30 Сільце-2 – Карпати L 0-1
15.00 Мостиська - Vyber Kosice B 1-0
15.30 ФК Львів-2 – Сузіря D 0-2
16.00 Карпати – СДЮСШОР L 0-4
16.30 Арсенал – Мостиська B 6-3
17.00 Арсенал-2 – Прикарпаття D 3-0
17.30 Карпати – Спарта L 0-3
18.00 MFK Zemplin – Зінедін A 0-2
18.30 ФК Львів-2 – Прикарпаття D 0-1
19.00 Мостиська - Олімп B 4-0
 
  
Зал «Карпати» (Барвінок, «Золота гора») - 25 листопада (п’ятниця)
Час Команди   Рахунок
12.30 Juventus – Виноградів J 0:1
13.00 InBev – Вікторія-Покрова J 1:0
13.30 Фаворит – Карпати Миколаїв C 3:1
14.00 Бровари – Зінедін A 1:3
14.30 Juventus – InBev J 0:6
15.00 Вікторія-Покрова – Виноградів J 4:0
15.30 Карпати Миколаїв – Зінедін-2 C 0:1
16.00 MFK Zemplin – Бровари A 7:0
16.30 Олімп - Vyber B 5:0
17.00 Juventus – Вікторія-Покрова J 0:2
17.30      
 
 
Група А
Команда 1 2 3 4 В Н П м’ячі очки місце
1 MFK «Zemplin» Mikhalovce ====== 0-2 7-0 12-0 2 0 1 19-2 6 2
2 «Зінедін» Ужгород 2-0 == 3-1 4-0 3 0 0 9-1 9 1
3 АФ В.Ващука (Бровари) 0-7 1-3 ====== 2-0 1 0 2 3-10 3 3
4 Карпати Левандівка (Львів) 0-12 0-4 0-2 ====== 0 0 3 0-18 0 4
 
 Група B
Команда 1 2 3 4 В Н П м’ячі очки місце
1 «Арсенал» (Київ) ==== 0-0 6-3 10-0 2 1 0 16-3 7 1
2 ДЮФК Олімп (Ужгород) 0-0 ==== 0-4 5-0 1 1 1 5-4 4 3
3 ДЮСШ Мостиська 3-6 4-0 == 1-0 2 0 1 8-6 6 2
4 «Vyber» Kosice (Sk) 0-10 0-5 0-1 == 0 0 3 0-16 0 4
 
 Група C
Команда      1 2 3 4 В Н П м’ячі очки місце
1 «Фаворит» Великий Березний ==== 2-0 3-1 2-0 3 0 0 7-1 9 1
2 «Атлет» (Київ) 0-2 == 3-1 1:0 2 0 1 4-3 6 2
3 «Карпати» (Миколаїв) 1-3 1-3 == 0-1 0 0 3 2-7 0 4
4 «Зінедін-2» (Ужгород) 0-2 0:1 1-0 == 1 0 2 1-3 3 3
 
Група D
Команда      1 2 3 4 В Н П м’ячі очки місце
1 «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) ==== 1-3 0-3 1-0 1 0 2 2-6 3 3
2 «Сузір’я» (Свалява) 3-1 == 1-0 2-0 3 0 0 6-1 9 1
3 «Арсенал-2» (Київ) 3-0 0-1 == 1-1 1 1 1 4-2 4 2
4 ФК «Львів-2» 0-1 0-2 1-1 == 0 1 2 1-4 1 4
 
 Група E
Команда 1 2 3 4 В Н П м’ячі очки місце
1 КЗ ДЮСШ Блохіна, Беланова (Вінниця) ==== 4-1 1-0 2:0 3 0 0 7-1 9 1
2 «Varda» SC Kisvarda 1-4 == 1-1 1-1 0 2 1 3-6 2 3
3 СДЮСШОР-2 (Ужгород) 0-1 1-1 ====== 2:0 1 1 1 3-2 4 2
4 Зінедін 07 (Ужгород) 0:2 1-1 0:2 === 0 1 2 1-5 1 4
 
 Група F
Команда 1 2 3 4 В Н П м’ячі очки місце
1 ФК «Львів» == 1-3 1-4 1-0 1 0 2 3-7 3 3
2 ФК «Мункач» (Мукачево) 3-1 ==== 1-0 1-0 3 0 0 5-1 9 1
3 КЗ ДЮСШ Блохіна, Беланова-2 (Вінниця) 4-1 0-1 ====== 0:0 1 1 1 4-2 4 2
4 СДЮСШОР 07 (Ужгород) 0-1 0-1 0:0 ====== 0 1 2 0-2 1 4
 
 Група J
Команда      1 2 3 4 В Н П м’ячі очки місце
1 «InBev» Житомир == 1-0 6:0 0-2 2 0 1 7-2 6 2
2 «Вікторія-Покрова» (Львів) 0-1 ==== 2-0 4-0 2 0 1 6-1 6 1
3 Juventus academy Kosice (Sk) 0:6 0-2 ====== 0-1 0 0 3 0-9 0 4
4 ДЮСШ Виноградів 2-0 0-4 1-0 === 2 0 1 3-4 6 3
 
 Група K
Команда      1 2 3 4 В Н П м’ячі очки місце
1 PN Mielec (Pl) == 0-5 2-0 3-1 2 0 1 5-6 6 2
2 «Явір-Олімп» (Сміла) 5-0 == 3-1 5-0 3 0 0 13-1 9 1
3 ФК «Сільце» 0-2 1-3 == 4-0 1 0 2 5-5 3 3
4 ДЮФК «Олімп-2» (Ужгород) 1-3 0-5 0-4 ====== 0 0 3 1-12 0 4
 
 Група L
Команда      1 2 3 4 В Н П м’ячі очки місце
1 СДЮСШОР (Ужгород) ==== 4-0 1-0 5-1 3 0 0 10-1 9 1
2 «Карпати» (Львів) 0-4 == 0-3 1-0 1 0 2 1-7 3 3
3 «Спарта» (Чернівці) 0-1 3-0 == 3-0 2 0 1 6-1 6 2
4 ФК «Сільце-2» 1-5 0-1 0-3 == 0 0 3 1-9 0 4
 
 
РОЗКЛАД НА СУБОТУ

Спорткомплекс «Юність» - 26 листопада (субота)
Час Команди   Рахунок
9.00 Зінедін  A1 – C2 Атлет M  
9.30 Zemplin  A2 – C1 Фаворит N  
10.00 Арсенал  B1 – D2 Арсенал-2 O  
10.30 Зінедін  A1 – E1 Вінниця M  
11.00 Zemplin  A2 – E2 СДЮСШОР-2 N  
11.30 Арсенал  B1 – F1 Мункач O  
12.00 Атлет  C2 – E1 Вінниця M  
12.30 Фаворит  C1 – E2 СДЮСШОР-2 N  
13.00 Арсенал-2 D2 – F1 Мункач O  
13.30 Мостиська  B2 – D1 Сузір’я P  
14.00 Вікторія-Покрова  J1 – K2 Mielec R  
14.30                 InBev J2 – K1 Явір-Олімп  S  
15.00      
15.30 Мостиська  B2 – F2 Вінниця-2 P  
16.00 Вікторія-Покрова  J1 – L1 СДЮСШОР R  
16.30 InBev J2 – L2 Спарта S  
17.00 Сузір’я  D1 – F2 Вінниця-2 P  
17.30 Mielec  K2 – L1 СДЮСШОР R  
18.00 Явір-Олімп  K1 – L2 Спарта S  
 
  Спорткомплекс «Зінедін» - 26 листопада (субота)
Час Команди   Рахунок
9.00 Vyber  B4 – D3 Прикарпаття W  
9.30 Виноградів  J3 – K4 Олімп-2 V  
10.00 Juventus  J4 – K3 Сільце Z  
10.30 Vyber  B4 – F4 СДЮСШОР 07 W  
11.00 Виноградів  J3 – L3 «Карпати» (Львів) V  
11.30 Juventus  J4 – L4 Сільце-2 Z  
12.00 Прикарпаття  D3 – F4 СДЮСШОР 07 W  
12.30 Олімп-2 K4 – L3 «Карпати» (Львів) V  
13.00 Сільце  K3 – L4 Сільце-2 Z  
13.30 T3 – Q3 XI  
14.00 W3 – V3 XII  
14.30 T2 – Q2 IX  
15.00 W2 – V2 X  
15.30 T3 – U3 XI  
16.00 W3 – Z3 XII  
16.30 T1 – Q1 VII  
17.00 W1 – V1 VIII  
17.30 Q3 – U3 XI  
18.00 V3 – Z3 XII  
18.30      
 
 Зал «Карпати» (Барвінок, «Золота гора») - 26 листопада (субота)
Час Команди   Рахунок
9.00 Бровари  A3 – C4 «Карпати» (Миколаїв) T  
9.30 Карпати Левандівка  A4 – C3 Зінедін-2 Q  
10.00 Олімп  B3 – D4 ФК «Львів-2» U  
10.30 Бровари   A3 – E3 Varda T  
11.00 Карпати Левандівка  A4 – E4 Зінедін 07 Q  
11.30 Олімп  B3 – F3 ФК «Львів» U  
12.00 «Карпати» (Миколаїв) C4 – E3 Varda T  
12.30 Зінедін-2 C3 – E4 Зінедін 07 Q  
13.00 ФК «Львів-2» D4 – F3  ФК «Львів» V  
       
       
 
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 1191 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: