13:38 СДЮСШОР здобуває золото дитячого турніру FST Ukraina Cup U-10 | |
У суботу та неділю, 27-28 лютого, у СК "Зінедін" відбувся дитячий турнір серед гравців 2011 р.н.
![]() За підсумками двох групових етапів у фіналі зустрічались СДЮСШОР та FSG 2012. Перемогу з мінімальною перевагою 2:1 здобув СДЮСШОР. За бронзу боролись господарі турніру Zinedine 2012 та ОК ДЮСШ ФСТ Україна - молодші виграли завдяки єдиному голу. Свалявці у грі за п'яте місце переграли Метеор 3:0. В окремих номінаціях нагороди отримали: Кращий Воротар – Коцан Василь ( FSG – 2012) Кращий Захисник – Дранчак Іван (ОКДЮСШ ФСТ «Україна» -1) Кращий Нападник – Кулик Костянтин (СДЮШОР) Кращий Бомбардир – Поршун Артем (СК Zinedine) Кращий Гравець – Ковач Микола (СДЮШОР) Підсумкове розташування: 1. СДЮШОР Ужгород 2. FSG – 2012 3. Zinedine 4. ОКДЮСШ ФСТ «Україна» -1 5. ФК Сузіря 6. ФК Метеор 7. ФК Минай 8. ФК Берегово -1 9. Спарта Берегово -1 10. ФК Берегово -2 11. ОКДЮСШ ФСТ «Україна» - 2 12. Спарта Берегово -2 ![]() ![]() ![]() | |
|
Всього коментарів: 0 | |