Головна » Усі публікації » Інтерв'ю » Валерій Галай: "Граю в чемпіонаті міста Кельн, але за рівнем він відповідає чемпіонату Закарпаття"
14:30
Валерій Галай: "Граю в чемпіонаті міста Кельн, але за рівнем він відповідає чемпіонату Закарпаття"
Кращий воротар чемпіонату Берегівського району сезону 2011 року Валерій Галай успішно виступає за німецький клуб.

Валерій Галай: – Валерію, розкажи як ти опинився в Німеччині?

– Як і багато моїх земляків, у зв’язку з відсутністю роботи, я виїхав на заробітки до Німеччини. Працевлаштувався на металобазу. Робота хоч і важка, але добре оплачувана. Вже другий рік працюю і мене поки що все влаштовує. Дома такого заробітку не знайду.

– А як почав грати в футбол в Німеччині?

– Якось в розмові з сином власника фірми, на якій працюю, я обмовився, що раніше грав в футбол в Україні, у чемпіонаті області та району. Його це зацікавило і він запропонував мені перевірити свої сили в місцевому клубі. Я відразу погодився на цю пропозицію, хоча мав сумніви, що зможу себе реалізувати. На першому тренуванні місцевої команди дуже нервував, адже два роки взагалі був поза футболом. Після його завершення головний тренер запропонував продовжити заняття і запросив до команди. Високо оцінив мої можливості і тренер воротарів, якому сподобалася моя кваліфікація та фізичні дані. Це приємно вразило, тож продовжив відвідувати тренування. Нині я основний голкіпер команди.

– Наскільки мені відомо в одному з останніх матчів тебе визнали кращим гравцем.

– Так, дійсно. Ця гра була дуже напруженою і важкою. Нашим суперником був один з лідерів чемпіонату. Гра завершилася нічиєю (1:1). Це був мій день. Уболівальники протягом матчу оплесками підтримували мою гру і гучно вітали. Навіть тренер команди суперника після гри привітав мене.

– Скажи, що це за команда і в якій лізі вона виступає?

– Моя команда FC «Niederkassel-2» Koln виступає в «Krejsliga-B». Це чемпіонат міста Кельн, але за рівнем він відповідає чемпіонату Закарпаття. У нашій лізі 16 команд, а ми на 6-му місці. Але більша частина чемпіонату ще попереду. Я повноцінний гравець команди, отримав екіпіровку і відчуваю себе тут дуже добре.

– Чи встигаєш і працювати, і тренуватись?

– Буду відвертий, робота в мене не легка, але бажання грати переважає. Адже все життя провів у футболі. Якщо все складеться добре, і буде можливість повністю зосередитися на футболі, тоді не буде потреби працювати. На сьогоднішній день такої можливості немає. Хоча скажу відверто, мене тут поважають і цінують, як керівництво клубу, так і вболівальники.

– А чиє ще українці в команді?

– Ні. Я тут один. У команді є футболісти з Боснії та Герцеговини, Туреччини, Хорватії, а в основному місцеві футболісти.

– Яка у клуба інфраструктура та умови в порівнянні з Береговом?

– Інфраструктура тут просто ідеальна. Футбольне поле, трибуни, роздягальні, безперечно, набагато кращі, ніж вдома. Але я берегівець і пишаюся цим. Дуже сумую за рідним містом.

– А як думаєш, хто з твоїх друзів із Берегова зміг би підсилити німецьку команду?

– Німецький футбол відрізняється від нашого. Тут основна увага при оцінці футболіста приділяється здатності мислити. Швидко, своєчасно і правильно приймати рішення. У Берегові багато чудових футболістів. Думаю, Роман Огар точно би грав в основі. Але і такі футболісти, як Вадим Онисько, Адам Пушкаш, Тібор Кейс могли б поборотися за місце в основі.

– Які плани на майбутнє?

– Грати в футбол і реалізувати шанс, який мені випав.
Категорія: Інтерв'ю | Переглядів: 1450 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: