Головна » Усі публікації » Інтерв'ю » Василь Ізай: "Продовжуватиму розвивати жіночий футбол на Хустщині"
20:43
Василь Ізай: "Продовжуватиму розвивати жіночий футбол на Хустщині"
Новообраний голова Хустської районної федерації Василь Ізай поспілкувався з журналістом ФФЗ.

Василь Ізай: 22 грудня минулого року на засіданні Хустської районної федерації футболу було обрано нового очільника. Ним став Василь Михайлович Ізай. Подаємо коротке інтерв’ю з новообраним головою.

– Василю Михайловичу, прийміть вітання з нагоди обрання Вас головою Хустської районної федерації футболу. Відомо, що Хустщина має добрі традиції виступів своїх команд у чемпіонатах і першостях області та інших турнірах, як обласних, так і всеукраїнських. Але це вже в минулому. Відомо також, що головна команда району, ФК «Оболонь», два роки поспіль у вищій лізі Закарпатської області стає четвертою. Які Ваші плани стосовно виступів команд Хустщини в 2016 році?

– Як бачимо, ФК «Оболонь» успішно стартувала в Зимовій першості області. Вона буде знову представлена у чемпіонаті області серед команд вищої ліги нашого краю. ФК «Старт» (Золотарево) та ФК «Вишково» побачимо у першій лізі області. Є інформація також, що керівники ФК «Іза» планують участь команди у першій лізі.

– Які змагання буде проводити Хустська районна федерація футболу?

– У планах федерації є проведення Весняного кубку району. На початку квітня дамо старт чемпіонату району серед дорослих, а ще хочемо, щоб команди були представлені і юнацькими складами. Можливо, проведемо першість серед ветеранів із міні-футболу. У травні плануємо проведення дитячого турніру пам’яті Івана Фляшка.

– Василю Михайловичу, Ви є тренером Хустської районної ДЮСШ з жіночого футболу. Які Ваші плани в цьому напрямку на майбутнє?

– У 2015 році команда дівчат Хустського району (1999 р.н. і молодші) стала срібним призером в обласних змаганнях. Я продовжуватиму і надалі працювати над розвитком жіночого футболу в нашому районі. 6 березня Хуст буде приймати змагання з футболу серед дівчат у залік Спартакіади школярів Закарпатської області.

– Які Ваші плани щодо забезпечення дисципліни та контролю за поведінкою глядачів під час проведення футбольних матчів?

– Футбольний матч – це свято для вболівальників і тому, запевняю, що мною буде налагоджена тісна співпраця з правоохоронцями, адже всі ми хочемо, щоб футбольне свято не було затьмарене хуліганськими витівками окремих «горе-вболівальників».

– Відомо, що під час матчу за дотримання футбольних правил відповідає арбітр матчу. Які будуть Ваші кроки в цьому напрямку?

– У березні плануємо провести семінар суддів. Я також сподіваюсь на плідну роботу голови суддівської комісії нашої федерації Ромео Буковецького.

– Дякую Вам за змістовні відповіді та бажаю успішної праці на розвиток футболу Хустщини.

Довідка ФФЗ: В.М. Ізай народився 13.11.1962 року в с. Іза. Разом з дружиною Марією виховав двох дітей – сина Богдана та доньку Руслану.
Розмовляв Мирослав ЛОЗЮК

Джерело

 
Категорія: Інтерв'ю | Переглядів: 763 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: