22:09 Василь Хіміч підписав професійний контракт з "Кішвардою" | |
Мукачівський футболіст завдяки стрімкому прогресу отримав право підписати свій перший професійний контракт.
![]() В 2018 році переїхав до Кішварди, де приєднався до роботи у віковій групі U17, потім був включений до U19, а потім і до дублюючого складу, який зараз виступає в третьому дивізіоні. Тим часом він також вже дебютував у вищій лізі (зіграв один тайм у домашній грі з Ференцварошем у червні минулого року), і вже відзначився голом за дорослу команду у товариському матчі. «Моя велика мрія здійснилася, адже я мріяв підписати перший професійний контракт з того часу, як тільки почав грати у футбол, і це мотивує. Я радий, що отримав цю можливість, граючи у команді у третій лізі. Я зроблю все можливе, щоб отримати можливість грати у найвищому дивізіоні і для мене це багато значить тренуватися з дорослою командою», - сказав 19-річнй Василь Хіміч після церемонії підписання. За словами спортивного директора клубу Аттіли Рівіса, це хороший гравець, який може зіграти на будь-якій позиції в атаці, найкращими якостями якого є його швидкість і здатність швидко приймати рішення. Василь Хіміч у цьому сезоні провів за резервну команду Кішварди у третьому дивізіоні 14 матчів, в яких забив 4 голи. | |
|
Всього коментарів: 0 | |