10:26 Перемога без варіантів (ФОТО) | |
Юнаки "Мункача" за один тайм розправилися з ужгородськими однолітками.
![]() Підопічні Івана Фізера змогли вколотити в ворота господарів шість «сухих» голів. У цей відрізок гри підопічні Мальованця навіть не змогли організувати бодай однієї конструктивної атаки – вже в центрі поля вони губили м’яч після чого слідувала голева або ж гостра атака «Мункача». Ударний дует нападників мукачівського клубу Роман Папарига (кращий бомбардир юнацького чемпіонату) та Василь Дан на двох забили п’ять голів. Ще одну атаку команду влучно реалізував дальнім пострілом Павло Ковачик. Гравці «Мункача» не лише забивали а й встигали під час своїх атак залюбки позувати вашому покірному слузі. Стадіон: «Авангард» м.Ужгород. Температура +27. Глядачів:150 «Спартакус» (Ужгород) – «Мункач» (Мукачево) – 0:6 (0:0). Голи: Папарига 42,68 (пенальті); Дан 43,45, 67; Ковачик 63. «Спартакус»: Смолига, Мерцин, Варга, Коштура, Кобеляш, Черевка, Скрипич, Ребриш, Булина, Майор, Ковтан. Запасні: Сокач, Долгош, Чучвич, Бедьо, Дудка, Семків. Тренер: Тиберій Мальованець «Мункач»: Овбан, Лозан, Дан, Когутка, Василиженко, Байса, Папарига, Береш, Кривка, Ковачик, Бабинець. Запасні: Пекарь, Мішко, Савка. Роман СЕНИШИН
ФОТОРЕПОРТАЖ з матчу дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.
| |
|
Всього коментарів: 0 | |