Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати районних чемпіонатів
18:50
Результати районних чемпіонатів
Пропонуємо Вашій увазі результати районних чемпіонатів.

Результати районних чемпіонатів
Чемпіонат Хустського району. 6 тур

ФК "Бороняво" - ФК "Iльмова" 2:1
ФК "Оболонь" - ФК "Н.Селище" 2:2
ФК "Садовод" (Данилово) - ФК "Сокирниця" 1:3
ФК "Салдабош" (Стеблiвка) - ФК "Чертеж" (Хуст) 2:1
ФК "Фаворит" (Вишково) - ФК "Рокосово" 1:5
ФК "Велятино" - вихiдний

 
Чемпіонат Виноградівського району. 3 тур
 
"Чепа" ― "Великі Ком'яти" 3:1 (юнаки 4:0) 
"Неветленфолу" ― "Перехрестя" 4:2 (0:2) 
"Матієво" ― "Онок" 2:1 (3:2) 
"Підвиноградів" ― "Фанчиково" 2:3 (0:1)
"Егреш" ― "Дротинці" 1:1 (0:1) 
"Вилок" вихідні

 
Кубок Мукачівського району. 1/2 фіналу
 
"Ромочевиця" - "В.Лучки" 1:0 (юнаки 3:2)
"Н.Давидково" - "Горонда" 3:3 (0:0)
 
 
Чемпіонат Воловецького району. 4 тур
 
"Спатра" Воловець - "Граніт" Тишів 2:1 
"Смерічка" Гукливий - "Аякс" Скотарське 3:1 
"Маяк" В. Ворота - "Пікуй" Біласовиця 3:0 
"Едельвейс" Н. Ворота - "Воловець" 0:0 
"Перевал" Завадка - "Бескид" Лази 1:2
 
 
Чемпіонат Тячівського району. 7 тур 
 
"Лісоруб" Усть-Чорна - "Вонігово" 2:3 (юнаки 3:1)
"Вільхівці" - "Діброва" Нижня Апша 4:4 (1:4)
"Калини" - "Беркут" Бедевля 5:1 (2:0)
"Нива" Тячівка - "Брустури" Лопухово 5:2 (4:1)
"Колос" Теребля - "Менчул" Кричево 3:2 (3:0)
"Руське Поле" - "Лази" 8:1 (3:0)
"Плеша" Підплеша - "Тиса" 1:1 (5:2)
 
Чемпіонат Тячівського району. 8 тур 
 
"Вонігово" - "Колос" Теребля 5:1 (4:0)
"Діброва" - "Лісоруб" Усть-Чорна 3:0 (3:0)
"Беркут" Бедевля - "Вільхівці" 3:2 (10:1)
"Нива" Тячівка - "Калини" 5:1 (3:0)
"Лази" - "Плеша" Підплеша 0:3 (3:0)
"Брустури" Лопухово - "Тиса" 2:2 (4:0)
"Менчул" Кричево - "Руське Поле" 1:1 (2:3)

 
Чемпіонат Іршавського району. 6 тур
 
ФК "Сільце" - "Виноградар" Великий Раковець 5:1 (юнаки 1:1)
ФК "Загаття" - "Колос" Камянське 0:3 (1:0)
ФК "Боржавське" - ФК "Білки" 0:3 (0:6)
"Шахтар" Ільниця - ФК "Гребля" 1:0 (4:2)
ФК "Кушниця" - ФК "Доробратово" 3:0 (2:2)
ФК "Заріччя" - "Дружба" Дубрівка 2:0 (8:2)


Кубок Рахівського району. Попередній етап
 
ФК "Апша"Верхнє Водяне - ФК "Великий Бичків" 2:1
ФК "Кобилецька Поляна" - ФК "Апша"Верхнє Водяне 0:1


Чемпіонат Берегівського району. 7 тур
 
ФК «В.Бийгань» - ФК «Зірка» 0:5 (юнаки 1:0)
ФК «Яноші» - ФК «Талісман» В.Береги 4:0 (5:0)
ФК «Артос» Гать - Четфолво 4:2 (2:0)
ФК «Кідьош» - ФК «Свобода» 5:0 (5:3)
ФК «Запсонь» - ФК «Боржава» 1:0 (2:1)


Чемпіонат Ужгородського району. 6 тур
 
Вища ліга
 
ФК "В.Лази" - ФК "Баранинці" 2:1 (юнаки 0:6)
ФК "Фаворит" Шишлівці - ФК "Деренівка" Н.Солотвино 2:1 (10:0)
ФК "Тиса" Есень - ФК "В. Добронь" 4:0 (2:3)
ФК "Конвектор" Коритняни - ФК "Зірка" Лінці 1:1 (0:3)
ФК "Ярок" - ФК "Вовкове" - гра не відбулась.
 
Перша ліга
 
"Р.Комарівці" - "Оріховиця" 6:0 (1:2)
"Дубрівка" - "Мінеральне" 1:1 (2:1)
"В.Геєвці" – "Ратівці" +:- (1:4)
 
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 2003 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Святослав  
0
Поплутали чемпіонати Виноградівського та Іршавського районів

الاسم *:
Email *:
كود *: